anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wykazu Alior Banku by pobrać pieniądze

Natea_eN
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Dzień dobry, 

Chcę pobrać pieniądze za zakończoną sprzedaż używając linka wysłanego na emaila, ale w wykazie wyboru banków nie ma mojego banku Aliora. Nr konta jest zweryfikowany. Jak mam przelać środki? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Natea_eN przykro mi, ale w ten sposób nie wygląda wypłata środków za sprzedaż na Allegro. Prześlij proszę wiadomość z potwierdzeniem płatności na adres phishing@allegro.pl i przeskanuj proszę Twoje urządzenie programem antywirusowym. Na koncie, z którego napisałaś nie ma żadnej sprzedaży ani na Allegro ani na Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Natea_eN Nic nie rób > to próba wyłudzenia danych > dalszeklikanie w ten link może się dla Ciebie skończyć utratą kasy z konta.

oznacz moderatorów

Natea_eN
#8 Zapaleniec#

Za późno się zorientowałam, a już kliknęłam. Nie podałam żadnych danych, hasło do allegro zmieniłam. Co jeszcze mogę zrobić? Czy groziło to kradzieżą pieniędzy z salda allegro czy z banku? Bo na allegro akurat saldo mam zerowe, więc tym się nie muszę martwić. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Natea_eN Jak nie logowałas się do banku to na 99% nic Ci nie grozi.

oznacz moderatorów

Natea_eN
#8 Zapaleniec#

Wielkie dzięki! Masakra z tymi oszustami....... 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Natea_eN przeskanuj proszę swoje urządzenie programem antywirusowym i antyszpiegowskim, a na wszelki wypadek zmień też proszę hasło do bankowości. Dobrze, że nie zdążyłaś podać danych. Tak jak pisałam wcześniej, prześlij proszę za pomocą opcji [przekaż dalej] wiadomość e-mail jaką otrzymałaś na adres phishing@allegro.pl 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Natea_eN
#8 Zapaleniec#

Wiadomość przesłałam na podany email. 

oznacz moderatorów