anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
carolczita
#8 Zapaleniec#

Witam. Dlaczego nie widzę zapłaconego za towar zamówienia na Allegro ZAMÓWIENIA? Sprzedałam towar wczoraj przez Allegro Lokalnie. Myślałam, że sprzedawanie tutaj jest proste, nie jestem totalnym laikiem. Po drugie mam konto w InPost, powiązane z Allegro i przez to chciałabym nadać towar do paczkomatu za 8,99zł. Istnieje taka możliwość, czy to jest wyłącznie kwota dla Sprzedawców SMART? Szukałam tematami odpowiedzi na mój pierwszy problem, ale odpowiedzi dotyczyły tylko problemów technicznych na Allegro.

Proszę o jakieś sugestie 🙂

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
Knowhere
#21 Demiurg#

@carolczita Nie widzisz, bo sprzedane na AL są tutaj https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane (ale oczywiście zaraz ktoś tradycyjnie poda nieprawidłowy😁). Co do paczkomatu - sprzedając na AL musisz wszystko robić ręcznie, bo nie zassiesz systemowo przesyłki do managera paczek (tak jak na allegro). Poza tym 8,99 to nie jest cena tylko dla smartowców, a dla wszystkich, którzy zintegrują konto allegro z managerem paczek inpostu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Towarów sprzedanych na Allegro Lokalnie szukaj w odpowiednich zakładkach na tej stronie; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne Na Lokalnie nie nadasz towaru z konta InPost powiązanego z Allegro za 8.99 zł. Towar sprzedany na Lokalnie musisz wysłać tradycyjnie, poza systemem Allegro. Wejdź na stronę InPost i poszukaj najtańszej metody wysyłki.

oznacz moderatorów