anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż allegro lokalnie.

darkstone
#8 Zapaleniec#

Witam. Sprzedaję na allegro lokalnie. Pozbywam się gier, książek, modeli etc. Kupujący najczęściej licytują i nie płacą. I tak to się kręci w koło Wojtek. No ale dobra. Jest jeden ziomek, który chyba kupuje dla rozrywki. Dodałem go nawet do czarnej listy i nic. Myślałem, że go zablokowałem, ale to nie działa. Dalej dla zabawy bierze udział w tych licytacja. Da się coś z tym zrobić. Bo upomnienia z mojej strony ma w pompie.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Czarna lista na Lokalnie nie działa. Taką osobę możesz zgłosić do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=70d99e7b-80c7-411c-bb2f-1ea90a88d7e8&subjectId=16583e36-5...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ty nic mu nie zrobisz tylko Allegro jak zechce.

oznacz moderatorów

darkstone
#8 Zapaleniec#

A kiedy zechce? masz jakieś doświadczenie. pytam bo nie wiem czy mam sobie tym gitarę zawracać. a nie to ucieknę z allegro na olx albo na jakieś grupy/targowiska zamknięte FB.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@darkstone To wystawiaj na AL w formie ogłoszeń, albo na zwykłym allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

darkstone
#8 Zapaleniec#

No dobrze. A powiedz mi takim razie ile wynosi koszt (%) wystawienia towaru. Bo mi, sprawdzałem to przed chwilą, naliczyło od ceny minimalnej 90PLN - 9zł, czyli 10%. Czy to znaczy, że jak wystawię to niezależnie od tego czy sprzedam, zapłacę 9zł czy tylko wtedy kiedy sprzedam towar.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@darkstone Tak, opłata za cenę minimalną jest bezzwrotna, niezależnie od tego czy sprzedasz przedmiot, czy też nie https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-i-edycja-oferty/jak-korzystac-z-opcji-cena-mi...
Dlatego używa się ceny wywoławczej, a nie minimalnej😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

darkstone
#8 Zapaleniec#

Ciężko to skomentować ale w każdym razie dzięki za info.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@darkstone Nie ma za co:)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów