anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu środków przez Allegro na konto klienta

Marinek2
#8 Zapaleniec#

Witam . Napisał do mnie klient , który twierdzi , że nie dostał zwrotu środków na swoje konto, po tym jak zrezygnował z zakupu. U mnie na koncie widnieje jako środki zwrócone do klienta. Nr. Oferty sprzedanego przedmiotu to 9d025fc7-55c5-11ed-bf22-89feb8edd369 . Proszę o sprawdzenie czy środki zostały zwrócone i na jakie konto. Klient pyta czy pieniądze zostaną zwrócone na konto z którego było płacone

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Marinek2 jest weekend. Zwroty księgują się do 3 dni roboczych a nawet chyba dłużej jak się płaciło karta. Najlepiej kontaktować się z allegro bezpośrednio przez formularz  niech poprosi o potwierdzenie przelewu, z którym uda się do banku. W innym przypadku czekaj na pomoc moderacji ale jest weekend a to też są ludzie 😀 i chcą spokojnie wypić 😆

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Marinek2
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za odpowiedz👍. Już wysłałem zapytanie na formularzu. Problem w tym , że cała transakcja odbyła się 27 października, a to już ponad tydzień. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ostatnio coraz więcej jest tu takich wpisów, Allegro szwankuje ale w weekend środki nie idą>wolne > do kościoła. Wiesz że środki idą tam skąd wyszły a jak kupujący płacił?często nie wiedzą gdzie ich szukać.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Marinek2 widzę, że chwilę temu otrzymałeś od nas odpowiedź w zgłoszeniu nr 27575350. Zwrot zaksięgował się poprawnie i moja koleżanka wysłała odpowiednie powiadomienie do kupującego. Mam nadzieję, że dzięki temu odnajdzie zwrot, a w razie problemów może liczyć na naszą pomoc, Ty nie masz czym się martwić, bo zwrot został wykonany 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Marinek2
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za bardzo szybką reakcję! Wsparcie z waszej strony jest na 5+😉👍 .Gorąco pozdrawiam!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Marinek2 super, dziekujemy bardzo za miłę słowa 🙂 I polecamy się na przyszłość 😉 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów