anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Braki w kategoriach, problem z wyświetlanymi liczbami produktów

MAMY ROZWIĄZANIE!
dhghem
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

mam dwa problemy, chyba ze sobą powiązane:

1. przy dodawaniu produktów nie wyświetlają się wszystkie kategorie, nie jestem w stanie zejść poniżej kategorii Książki naukowe i popularnonaukowe

2. przy wyszukiwaniu ofert zupełnie inna liczba ofert pojawia się fizycznie, zupełnie inne liczby ukazują się przy podkategoriach, jeszcze inna pokazuje się sumarycznie przy najwyższej kategorii na panelu z lewej strony. Często liczba wskazuje "0" pomimo tego, że jakieś oferty są fizycznie widoczne. Jest to problem analogiczny do https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedaj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/co-si%C4%99-dzieje-z-wy%C5%9Bw..., który został zgłoszony już dwa miesięcy temu przez innego użytkownika, ale widzę, że bez rozwiązania.

Będę zobowiązany za pomoc.

Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dhghem postaram się pomóc, ale w przypadku obu będę potrzebować: 

1. krótkiego filmiku, który będzie to pokazywał. Możesz go podesłać na adres spolecznosc@allegro.pl (dodaj proszę link do tego wątku). 

2. zrzutów Twojego ekranu z wynikami wyszukiwań i przykładów ofert, o jakie dokładnie chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
dhghem
#7 Wielbiciel#

Ad. 1 filmik jest niepotrzebny, na screenie wydać wyraźnie, że tylko "Czaspisma" i "Kalendarze..." mają jakieś podkategorie, a np. "Fantasy..." już ich nie ma.

Ad. 2 Były screeny w przywoływanym już wątku, ale dorzucam swoje: są inne liczby rzeczywistych ofert, i zupełnie inne wskazane w podkategoriach w lewym panelu (odpowiednio 9 i 3) uwzględniając sytuację, gdzie panel boczny wskazuje 0 produktów (4 i 0).

 

brak dostępnych podkategorii.pngofert 9, a lewym panelu 3.pngofert 4, a w lewym panelu 0.png

oznacz moderatorów
dhghem
#7 Wielbiciel#

I jeszcze jedna sytuacja. W podkategoriach wskazuje 5 pozycji, ale jest tylko 1jest tylko 1 a pokazuje 5.jpg

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@dhghem Zrzuty ekranu powinny obejmować cały ekran wraz z paskiem adresowym przeglądarki, datą i godziną. Dodaj proszę nowe. Tylko w taki sposób będziemy mogły przekazać sprawę do Działu Technicznego. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
dhghem
#7 Wielbiciel#

Wrzucam zatem nowe skany:

braki w podkategoriachbraki w podkategoriachkompletnie różne dane liczbowe nie oddające stanu faktycznegokompletnie różne dane liczbowe nie oddające stanu faktycznegoróżne dane liczboweróżne dane liczbowe

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dhghem dziękuję! 
Ad. 1 nie jestem w stanie odtworzyć tego błędu na zrzucie nie widać też problemu o którym piszesz w pierwszej wiadomości - "nie jestem w stanie zejść poniżej kategorii Książki naukowe i popularnonaukowe". Załączam zrzut:

la_nika_0-1700058136777.png

Czy dobrze rozumiem, że jeżeli chodzi o kategorię np. "Fantasy, science fiction, horror" to zgłaszany przez Ciebie błąd polega na tym, że nie widzisz ożliwości wybrania: Fantasy, science fiction, horror i dalej: Fantasy, Science fiction i horror tak jak jest na Allegro Lokalnie:

la_nika_1-1700058250466.png


Ad. 2 Jesteśmy świadomi tego problemu i odpowiedni zespół już pracuje nad jego rozwiązaniem, gdy tylko otrzymam informację w tej sprawie, dam znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
dhghem
#7 Wielbiciel#

Ad 1 Problem jest widoczny na przywołanym zrzucie - nie da się rozwinąć kategorii Książki naukowe i popularnonaukowe ani żadnej innej (możliwość tę wskazuje graficznie ikonka ">"). Na innych zrzutach widać, że niektóre kategorie można rozwinąc, inne nie. Czyli nie mogę skategoryzować sprzedawanej ksiązki jako "Science fiction", bo kategoria "Fantasy, science fiction, horror" nie  daje się rozwinąc.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@dhghem Konsultuję tę sprawę z Działem Technicznym. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@dhghem Najmocniej Cię przepraszam za tak wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź. 

Otrzymałam informację, że nie jest to błąd, ponieważ jakiś czas temu uprościliśmy drzewo kategorii "Książki i Komiksy", tak aby liściem asortymentowym stała się kategoria odpowiedzialna za Rodzaj literatury (np. Książki dla Młodzieży). Kategorie odpowiadające za Gatunek literatury (np. Poezja i dramat ) zostaną usunięte z drzewa asortymentowego a oferty zostaną przeniesione poziom wyżej. W tym momencie gatunek jest parametrem, a nie odgałęzieniem kategorii. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów