anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Davko_Snake
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam taką sytuację i nie wiem co zrobić. Kupujący kupił odemnie pudełko do gry wraz z instrukcjami. Po odebraniu napisał do Mnie, że chyba coś jest nie tak bo nie ma gry w środku. To napisałem że wszystko ok i jest jak w opisie aukcji "pudełko do gry wraz z instrukcjami" i zaczął zwalać że to moja wina bo było nie jasno napisane i powinno być zawarte to w tytule to ładnie wyjaśniłem że tytuł był długi i się nie zmieściło bo na allegro lokalnie jest mniej znaków. To zaczął jeszcze bardziej naciskać że to moja wina itp. Jak by zaczął inaczej nie było by problemu ale założył dyskusje że chce zwrot pieniędzy z powodu niezgodności z opisem. Wszystkiego wyjaśniłem tam itp, cytowałem swój opis jaki dałem itp i odrzuciłem reklamację. Po tygodniu lub 2 dostałem właśnie informacje, że oddali mu pieniądze z allegro protect i doliczyli mi to do salda. Teraz nie mam ani przedmiotu i jeszcze saldo -300 zł. Co mam teraz zrobić? 

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43
wojtekmarchewka
#9 Pomysłodawca#

Bazowałem na tym, co widzę tutaj, oraz postanowiłem być w Twojej skórze, więc próbowałem odtworzyć Twoje ogłoszenie. Stąd wiem, jaką Ci system wybrał kategorię, a jest to zła kategoria, bo sugeruję GRĘ (i to dwa razy), mimo że w tytule nie ma GRA tylko pudełko.

Tak z ciekawości kupujący zadeklarował, że odeśle Ci zakupiony przedmiot?

oznacz moderatorów
Davko_Snake
#8 Zapaleniec#

Przed tym jak otworzył dyskusje to pisał że odeśle przedmiot jak zwrócę pieniądze przez Allegro lokalnie tam jest zwrot pieniędzy opcja taka i zaczął pisać że to moja wina itp. Wydawało mi się to podejrzane to napisałem by otworzył dyskusje i tam nie pisał nic o zwrocie przedmiotu tylko że chce zwrot pieniędzy i że to moja wina itp i zaczął pisać jakieś wiersze itp. to bym bardziej nie chciałem iść mu na rękę, bo widziałem że coś kombinuje i że jak odeśle kasę to nie zobaczę przedmiotu i tak czy siak

oznacz moderatorów
-PRORIDE-
#12 Orędownik#

Już były takie przypadki że ludzie na allegro wystawiali topowy telefon za niską cenę. Fotki z telefonem super opis także, a gdzieś w gąszczu tekstu było napisane "Aukcja dotyczy zdjęcia telefonu" 😁 Kupujesz za 1200zł zdjęcie ciekawe czy chociaż miało złotą ramkę.

oznacz moderatorów
Davko_Snake
#8 Zapaleniec#

Może i tak robią ale ja dałem na samym początku informację. 

oznacz moderatorów