anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Davko_Snake
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam taką sytuację i nie wiem co zrobić. Kupujący kupił odemnie pudełko do gry wraz z instrukcjami. Po odebraniu napisał do Mnie, że chyba coś jest nie tak bo nie ma gry w środku. To napisałem że wszystko ok i jest jak w opisie aukcji "pudełko do gry wraz z instrukcjami" i zaczął zwalać że to moja wina bo było nie jasno napisane i powinno być zawarte to w tytule to ładnie wyjaśniłem że tytuł był długi i się nie zmieściło bo na allegro lokalnie jest mniej znaków. To zaczął jeszcze bardziej naciskać że to moja wina itp. Jak by zaczął inaczej nie było by problemu ale założył dyskusje że chce zwrot pieniędzy z powodu niezgodności z opisem. Wszystkiego wyjaśniłem tam itp, cytowałem swój opis jaki dałem itp i odrzuciłem reklamację. Po tygodniu lub 2 dostałem właśnie informacje, że oddali mu pieniądze z allegro protect i doliczyli mi to do salda. Teraz nie mam ani przedmiotu i jeszcze saldo -300 zł. Co mam teraz zrobić? 

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43
komis-bell
#21 Demiurg#

Pokaż link do oferty 😉

oznacz moderatorów
Davko_Snake
#8 Zapaleniec#

No już nie ma tej oferty więc nie mam linku a to allegro lokalnie

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

jak wejdziesz w zakładkę ostatnio sprzedane to nie da się kliknąć tej oferty?

oznacz moderatorów
Davko_Snake
#8 Zapaleniec#

Nie ma nic właśnie już

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Davko_Snake To bardzo dziwne bo jak wejdę w zakładkę https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane u siebie to widzę moją sprzedaż sprzed 4 lat i mogę kliknąć w ogłoszenie i się otwiera 🙂
Chyba, że oferta została usunięta przez allegro to faktycznie może tak być.

To może tak - wklej tu opis jaki miałeś umieszczony w tej ofercie - zobaczymy co tam naskrobałeś.

oznacz moderatorów
Davko_Snake
#8 Zapaleniec#

IMG_20240313_104345.jpg

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Davko_Snake Przykro mi, ale zgodnie z tym co napisał już doradca w dyskusji, sama oferta mogła wprowadzić kupującego w błąd. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Davko_Snake
#8 Zapaleniec#

Ale to jest kradzież bo nie mam przedmiotu i jeszcze mam oddać 300 zł. A wyraźnie napisałem w opisie "pudełko do gry"

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Davko_Snake  Teraz to możesz tylko zapłacić te 300zł bo jeśli nie zapłacisz to zablokują ci konto i naślą firmę windykacyjną.  Zdecydowanie zbyt późno pytasz o poradę.

Tak przy okazji: puste pudełko sprzedałeś za 300 zł ???

oznacz moderatorów
Davko_Snake
#8 Zapaleniec#

Tak bo to stara gra klasyk na DS która kosztuje 700 zł to samo pudełko do niej wystawiłem za 300. Sam tak nieraz kupowałem jak jest się kolekcjonerem

oznacz moderatorów
Davko_Snake
#8 Zapaleniec#

I jak za późno? Odrzuciłem reklamację w dyskusji. Allegro napisało do kupującego że przykro nam itp i by napisał wniosek i była cisza aż do wczoraj że mam zapłacić 300 zł nagle

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Davko_Snake współczuję Ci  ,ale masz nauczkę żeby w przyszłości istotne informacje umieszczać w tytule oferty, teraz pozostaje Ci tylko zapłacić i wezwać kupca do zwrotu produktu .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Raczej coś kręcisz, oferta musi być. Teraz zapłacisz albo zablokują konto a później przyjdzie windykacja. Oferta musi być prawdziwa, nie może wprowadzać w błąd, nie zmieściło się w nagłówku ale w treści było?

oznacz moderatorów
Davko_Snake
#8 Zapaleniec#

IMG_20240313_104345.jpg

oznacz moderatorów
Davko_Snake
#8 Zapaleniec#

Było w opisie napisane wyraźnie: "pudełko do gry" to co jeszcze miałem napisać?

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Davko_Snake Ostatnio był tu podobny przypadek i sprzedający też twierdził, że wszystko było OK a potem się okazało, że informacja o tym, że sprzedaje samo pudełko była ukryta w ścianie tekstu na samym końcu a zdjęcia przedstawiały pudełko i płytę 🙂

Obrazki są dla nas niewidoczne - @w_kiwi odblokujesz? 🙂

oznacz moderatorów
Davko_Snake
#8 Zapaleniec#

Jak miałem na zdjęciu to co miałem czyli pudełko i książeczkę i ulotki jakieś i w opisie było w 1 zdaniu napisane: pudełko do gry wraz z instrukcją i ulotkami.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

pudełko do gry wraz z instrukcją i ulotkami.  Tylko !!!

oznacz moderatorów
Davko_Snake
#8 Zapaleniec#

bez tytułu? To jak ktoś miał by to znaleźć? Trzeba dać tytuł gry w tytule

oznacz moderatorów