anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

CO Z MOJA WERYFIKACJA CHCE SWOJE PIENIADZE !

fiolek79
#9 Pomysłodawca#

CZEKAM JUZ ok 3 tygodnie NA zaakceptowanie wypłat z Payu-,najpierw mozna było bez dowodu podajac tylko dane-odrzucono,zapłaciłam ponownie przesłałam zdjęcie dowodu,pojawił sie komunikat,ze trwa weryfikacja,po 7 dniach napisałam o problemie,ze nadal nie moge wypłacic SWOICH pieniedzy, po jakims czasie,wysłałam zdjecie dowodu,czekałam teraz znikneła informacja,ze trwa weryfikacja a wypłaty wciaz nie ma!!!Sprzedaję okazjonalnie ,ale żenujęce jest dla mnie jak allegro na tak marnych jak moje środkach obraca gotówka.No cóz takich jak ja jest mnóstwo,wiec kasa leci.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fiolek79 Aby PayU mogło pozytywnie zweryfikować Twoje konto do wypłat musisz wykonać przelew weryfikacyjny dokładnie z tego samego rachunku, które masz zapisane na koncie Allegro, dokładnie w tej zakładce. Natomiast tutaj znajdziesz krótki film, który pokaże Ci jak poprawnie wykonać wszystkie kroki procesu weryfikacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

fiolek79
#9 Pomysłodawca#
Czterokrotnie juz opłaciłam przelew weryfikacyjny,wysłałam tez potrzebne dokumenty a nadal co jest paranoją nie moge od miesiąca otrzymać własnych pieniędzy!!!!!!!
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@fiolek79 Rozumiem, jednak tak jak już napisała Ola: rachunek bankowy, z którego zlecasz przelew, musi być zgodny z ustawieniami konta. 

Popraw dane tutaj i zleć przelew ponownie: https://allegro.pl/myaccount/Payu/PayoutsConfiguration.php?source=system

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@fiolek79 Sprawdziłam również, że środki do wypłaty masz u operatora PayU, a przelewy weryfikacyjne zlecasz do operatora Przelewy24.

Żeby wypłacić środki musisz zlecić przelew z rachunku podanego w ustawieniach do operatora PayUhttps://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów