anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić, gdy płatność kupującego jest anulowana?

szczurek13_2005
#7 Wielbiciel#

Witam, kupujący rozpoczął proces zakupu, jednak płatność widnieje jako anulowana? Aukcja zdjęta z allegro lokalnie a z klientem brak kontaktu? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@szczurek13_2005 jeżeli do 5 dni nie zapłaci zakup się anuluje i aukcja będzie mogła zostać wystawiona ponownie.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak anulował to znak że tego nie chce i nie zapłaci ,pozostaje ci tylko wystawić ponownie i czekać na rozsądnego klienta .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@szczurek13_2005 Po 5 dniach, jeśli kupujący nie zapłaci, ogłoszenie odnowi Ci się automatycznie. 

oznacz moderatorów

winiu82
#7 Wielbiciel#

Witam to czyste celowe działanie na szkodę sprzedawcy sądzę że skoro nie ma kontaktu z kupującym zaraz po anulowaniu wpłaty to po zgłoszeniu tego incydentu do allegro przedmiot powinien być wystawiany odrazu...Dlaczego mam czekać tydzień ?Wykupiłem też promowanie które zostało mi naliczone z automatu kto mi odda za to pieniadze ?allegro powinno się zająć takimi cwaniakami wystawiłem przedmiot po okazyjnej cenie a ktoś mnie ewidentnie i celowo zastopował,widać że zrobił to specialnie bo unika kontaktu 5-7 dni? KONKURENCJA?mi Bardzo zależało na czasie,sam nie raz coś pochopnie wcisnąłem ale odrazu napisałem do sprzedawcy jak wygląda sytuacja po czym prostowałem sprawe i przepraszałem klient nie płaci odrazu i nie ma zamiaru sie tłumaczyć ani korespodnować to po max 24 godzinach anulowane z automatu a nie wstrzymywanie ludzi na tydzień z jednym przedmiotem co innego firma która ma pełne magazyny a co innego ktoś z jedną sztuką np telefonu 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@winiu82 Niestety ale kosztów promowania czy wyróżniania allegro nie oddaje i musisz to wliczyć w koszty . Sam miałem kiedyś taką klientkę która w aukcjach wyróżnionych w licytacji powygrywała na parę tysiaków ,zapewniała że opłaci aż w końcu przyznała się że nie ma pieniędzy ,oczywiście koszty wyróżnienia przepadły. Jak masz potwierdzenie że pseudo klient anulował zakup to w zasadzie możesz go wystawić ponownie od razu tylko musisz się liczyć z tym że z automatu po regulaminowym czasie też się ta pozycja wznowi .

oznacz moderatorów