anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy istnieje jakakolwiek metoda kontaktu z Allegro?

4xM
#8 Zapaleniec#

Próbuję od kilku dni skontaktować się z Allegro w poniższej sprawie. Miałem ponoć umówiona rozmowę - nikt nie zadzwonił. Wybrałem kontakt mailowy przez dwa dni nie dostałem żadnej odpowiedzi. Próbowałem Whatsapp też totalna olewka...

Kupujący kupił przedmiot przez kup teraz i wybrał opcje zapłaty przy odbiorze osobistym. Skontaktowałem się z kupującym mirkag78 [edycja]

Kupujący twierdzi że kliknął przez przypadek i że transakcje należy anulować. Nie ma zamiaru odebrać przedmiotu, ani za niego zapłacić, a prowizja przez Allegro została już pobrana...

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@4xM Trochę to dziwne, bo z reguły terminy umówionych rozmów są realizowane, a odpowiedzi mailowe na pytani zgłoszone przez formularz kontaktowy przychodzą w ciągu kilku godzin. No, ale powiedzmy, że są wakacje 🐭 i spróbujmy wywołać nasze panie: @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Natomiast do Ciebie dwie uwagi: nie podajemy tu danych osobowych, po drugie, lepiej nie udostępniać płatności przy odbiorze osobistym, bo procedura odzyskiwania prowizji w takich wypadkach jest dość upierdliwa 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@4xM poproszę jeszcze o informację w jaki sposób kupujący poinformował Cię, że nie zamierza odebrać zamówienia? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@la_nika zapewne poinformował w sposób zgodny z ustawą np: telefonicznie

@4xM nie masz szans na kontakt z osobami decyzyjnymi, zostaniesz spławiony albo automatem lub gotowymi formułkami

nikt nie zmusi pseudo kupującego do wykonania zawartej umowy i nie będzie miał żadnych sankcji w serwisie

 

 

oznacz moderatorów