anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kupujący widzi mój adres email na allegro lokalnie

Podgajska
#8 Zapaleniec#

Witam

Czy kupujący widzi mój adres email na allegro lokalnie? Dostałam email ( nie podawałam nikomu w żadnej wiadomości meila) od osoby potencjalnie zainteresowanej kupnem na prywantego meila z prośbą o podanie numeru konta i wysyłke paczki do Wielkiej Brytani ( przedmiot dodany tylko z odbiorem osobistym).

Treść wiadomośći od kupującego.

Cena jest dobra z 2500zl i wymagana jest wysylka do Wielkiej Brytanii z Priorytet FedEx i koszt wysylki do 200zl.
Nazwa:
Numer konta:
czekam na odpowiedz

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Podgajska Cześć. Kupujący nie widzą Twojego adresu mejlowego na Allegro Lokalnie. Czy była to wiadomość bezpośrednio na Twój adres, czy powiadomienie o wiadomości wysłanej przez Centrum Wiadomości Lokalnie? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Podgajska
#8 Zapaleniec#

Była to wiadomość bezpośredni na adres meilowy którego nie podawałam w żadnej wiadomość .

Wiadomość jest od oszusta który rano dokonał "zakupu z odbiorem osobisty" , został zgłoszony , dostałam informacje że konto zostało zablokowane po czym po kilku godzinach przychodzi najpierw email o treści podanej wcześniej  , a następnie wiadomość na czacie o takiej treści z podobno zablokowanego konta.

Witam, bardzo mi przykro, że nie mogę odebrać przedmiotu, więc chcę, abyś wysłał przedmiot do Wielkiej Brytanii z Priorytet FedEx, a koszt wysyłki to 200 zł.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Byłbym ostrożny na takie wiadomości.

oznacz moderatorów

Podgajska
#8 Zapaleniec#

Jestem ostrożna bo nie pierwszy i nie ostatni raz ktoś próbuje mnie oszukać , nie wiem tylko jakim cudem ktoś miał mojego meila.

oznacz moderatorów