anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można ustawić urlop na Allegro Lokalnie?

Andzia14092
#7 Wielbiciel#

czy jest tam opcja ustawienia urlopu? na allegro lokalnie

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Andzia14092  niestety niema takiej opcji na allegro lokalnie. Możesz zakończyć ofertę na czas urlopu tak jak proponują na zwykłym allegro lub umieścić informacje w opisie oferty (że np. wyślesz dnia tego i tego).

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Nie ma takiej opcji a powinna być. Nie ma też możliwości zakończenia ofert jednym kliknięciem i później ich wznowienia, każdą trzeba zakończyć osobno i później w ten sam sposób wznowić. To jest duży problem, bo nie wiadomo co robić jeśli się wyjeżdża na 2 tygodnie i ma się np. 100 wystawionych ofert.

oznacz moderatorów

-lux-
#7 Wielbiciel#

Kiedyś była opcja urlopu, ale usunęli to. Jestem zażenowany - taki niby poważny serwis, a usuwają jedną z najlepszych funkcjonalności. Co gorsza, oferty na AL można zamknąć i po kolei pootwierać - niedogodne, choć wykonalne - ale w efekcie giną zdjęcia z ofert i trzeba je od nowa dodawać. Czemu Allegro rzuca kłody pod nogi własnym użytkownikom? Przecież biorą od nas pieniądze.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Z tym określeniem "poważny serwis" to nie przesadzaj ,wszystkich traktują regulaminowo a nie zgodnie z logiką .

oznacz moderatorów

ewan1976
#1 Nowicjusz#

Gdzie mogę zamieścić info, że w danych okresie przebywam na urlopie w związku z czym sprzedaż będzie

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ewan1976 Na Allegro Lokalnie nie ma systemowych informacji o urlopie, tak jak na zwykłym Allegro, gdzie urlop ustawia się tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/abc-sprzedazy/jak-poinformowac-klientow-ze-jestem-na-urlo...

Możesz więc taką informację zamieścić w opisie ogłoszenia.

oznacz moderatorów