anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę dopisać kupującego z Allegro Lokalnie do listy moich nieaktywnych kupujących z Allegro?

jedsla
#7 Wielbiciel#

Chciałem w jakiś sposób ograniczyć sprzedaż problematycznym kupującym. Jestem hobbystą i czasami mam jakieś swoje szpargały z kolekcji bądź całe zestawy które sprzedaję i pojawiają się mi co raz częściej sytuację gdzie zaraz po wystawieniu jest zakup ale bez płatności i po czasie wyznaczonym na płatność dalej nie ma opłaty za przedmiot. Nie ma również żadnego kontaktu z kupującym, nie odpisuje na żadne wiadomości. Takich mam już kilku i chciałbym ograniczyć im możliwość kupowania na moich aukcjach. Czy jest taka możliwość? Bo na Allegro jest - moi nieaktywni kupujący, no ale użytkowników Allegro Lokalnie nie mogę dodać, a z kolei na Allegro Lokalnie nie znalazłem takiej funkcjonalności. Czy mogę prosić o pomoc.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ja coś od ciebie kupi na normalnym allegro i będziesz miał powód to tak ,ale póki kupuje tylko na AL to go raczej nie dopiszesz (ale może się mylę) ,nie kupuję na lokalnym i nie mam takich problemów .

oznacz moderatorów