anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę nadać jedną paczką przedmioty kupione osobno na Allegro Lokalnie?

anks-anx
#1 Nowicjusz#

Kupujący kupił przez kup teraz kilka przedmiotów, ale kupił je osobno, nie łącząc ich w jedno zamówienie. W każdym wybrana jest wysyłka paczkomatem - skontaktował się ze mną, czy mogę je nadać razem. Czy mogę wysłać te zamówienia w jednej paczce czy każde osobno, zgodnie z wygenerowanymi etykietami? Da się to później ogarnąć, żeby zamówienia zostały oznaczone jako zrealizowane? 

Najchętniej chciałabym anulować te zamówienia i następnie wystawić je jako jedną aukcję dla kupującego, ale nie mam takiej opcji. Czy anulować może kupujący?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz wysłać razem, jak tak uzgodniłeś ale nagraj albo w jakiś inny sposób że wysłałeś wszystkie przedmioty, żeby kupujący nie składał reklamacji że nie otrzymał wszystkiego.

oznacz moderatorów

anks-anx
#1 Nowicjusz#

a w przypadku paczkomatów to status dostarczenia nie jest aktualizowany automatycznie? w sensie, jeśli nie wyślę, to będzie wisiał jako niewysłany bez możliwości zmiany przez kupującego po otrzymaniu przedmiotu?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@anks-anx Tak, możesz wysłać wszystko jedną paczką z jednym kosztem wysyłki. Kupujący zapłacił? Jeśli nie, podaj mu swój nr konta bankowego do zapłaty bezpośredniej, poza Allegro, za wszystkie przedmioty + jeden koszt wysyłki. Jeśli zapłacił za kilka wysyłek, oddaj mu nadpłatę na konto. To nie jest zabronione - ustal z nim tylko mailowo szczegóły i nie zwraca uwagi na statusy. Najważniejsze będzie to, że transakcja zostanie sfinalizowana bez nadmiernych kosztów dla kupującego. Będziesz miał potwierdzenie nadania paczki i uzgodnienia z kupującym. 

oznacz moderatorów