anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę odzyskać prowizję jeśli zwrócę wpłatę kupującemu?

wera9800
#7 Wielbiciel#

Sprzedalam facetowi nie swoją kartę graficzną on kupił jest prowizja 112 zł ja te pieniądze dostanę w poniedziałek tylko chce mu zwrócić tyle że zostałam oszukana i muszę tą prowizje zapłacić . Czy jest opcja żeby mi ją wyzerowali?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Kupującemu należny się całość, nie jego problem twoja prowizja, otworzy spór albo złoży wniosek do POK i tak otrzyma całość a ty będziesz miał problemy z Allegro. Ty musisz złożyć wniosek o zwrot prowizji, dołącz coś co potwierdza że zwróciłeś kasę: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/jak-odzyskac-prowizje-od-sprzedazy-rabat...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@wera9800 Sprzedałaś na zwykłym Allegro? Jeśli tak, o zwrot prowizji poproś tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/jak-odzyskac-prowizje-od-sprzedazy-rabat... Jeżeli prowizji nie odzyskasz, złóż odwołanie tu; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym i dołącz potwierdzenie zwrotu wpłaty.

Sprzedałaś na Allegro Lokalnie? Jeśli tak, to o zwrot prowizji poproś tu; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym dołączając potwierdzenie zwrotu wpłaty.

@LEW433 pisze niezrozumiale, więc nie zważaj na to zbytnio.

 

oznacz moderatorów