anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę wynienić towar zamiast zwracać pieniądze?

LegitnySeller
#7 Wielbiciel#

Kupujący, zarządał zwroty środków, czy ja zamiast tego mam prawo wymienić to konto?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Knowhere Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, że już kilka tematów wcześniej z rzekomo zabronionymi do sprzedaży są rozpatrywane pod kontem sporu a nie legalności 🙂

Może to i moje myślenie spiskowe, ale coraz bardziej mam wrażenie, że te regulaminy allegro, co można a co nie, to raczej niechciane i wymuszone zapisy przez różne instytucje nadzoru oraz sądy po skargach ludzi. A w rzeczywistości ich działanie to pic na wodę 😄 Są, bo muszą być i tyle, a skoro są to trzeba coś na odczepnego usunąć na chwile lub zablokować gdy ktoś się przy tym upiera 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere tak, na pewno. Fortnite jest na Epic Games Store, ale jest grą darmową, dlatego dostęp do kont w tej grze może być sprzedawany. Piszemy o tym tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

LegitnySeller jako osoba prywatna reklamację musisz rozpatrzyć i jeśli ją uznasz naprawić szkodę lub oddać środki .W przypadku transakcji pomiędzy osobami prywatnymi nie wystepuje obowiązek przyjęcia zwrotu .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@LegitnySeller  utwórz jeden porządnie napisany wątek a nie tworzysz co raz to nowe wątki i w każdym inaczej tworzysz tytuł

Co to znaczy że nałożono mi sankcję na konto? 

Kupujący, zarządał zwroty środków, czy ja zamiast tego mam prawo wymienić to konto?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@LegitnySeller W którym wątku mamy się wypowiadać? Możesz jeżeli to jest pierwsza reklamacja, usterka nie powtarza się.

oznacz moderatorów