anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy muszę zaakceptować treść tego maila od allegro@dostawa1-me.com?

Client:45666571
#3 Debiutant#

Dostałam na skrzynkę mailową wiadomość z prośbą o akceptację zamówienia:

Informujemy,że zamówienie ma być zaakceptowane w ciągu 3 godzin po otrzymaniu tej wiadomości 

 

 

Po zaakceptowaniu zamówienia żeby odebrać wpłatę należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją

 

1. Kliknąć w przycisk "Zaakceptować zamówienie"

 

2. Znaleźć i kliknąć w przycisk odbierz środki

 

3. Wybrać swój bank

 

4. Zweryfikować się za pomocą konta bankowego

 

5. Po weryfikacji postępować zgodnie z instrukcją otrzymaną po weryfikacji

 

6. Wysłać sprzedany produkt i powiadomić o tym kupującego 

 

Na czym polega weryfikacja? Musisz potwierdzić swoją tożsamość w procesie weryfikacji poprzez rachunek osobisty banku, z usług którego korzystasz. To jest jednorazowa weryfikacja po której będziesz wpisany do oficjalnej listy osób korzystających z usług portalu.

Koszt przesyłki pokrywa kupujący, w przypadku braku możliwości wysłania przedmiotu pieniędzy zwrócą kupującemu w ciągu kilku dni zgodnie z umową ubezpieczenia

Informacja której potrzebujemy przy weryfikacji konta jest zabezpieczana i chroni ją banking’s certificate PL.

 

Żeby zaakceptować zamówienia prosimy kliknąć w przycisk niżej

Po zaakceptowaniu zamówienia będziesz przekierowany na stronę z weryfikacja

 

Problem przy zaakceptowaniu? W przypadku jeżeli ta wiadomość trafiła do folderu spam to prosimy kliknąć „to nie spam” i spróbować zaakceptować ponownie.

 

Wygląda to podejrzanie a nie mogę pobrać środków przez stronę allegro.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Dla mnie to próba oszustwa: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:45666571 Nie, niczego nie akceptuj, bo stracisz pieniądze. To próba oszustwa. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45666571 Jest to próba oszustwa, nie klikaj proszę w żadne linki. Na Allegro nie musisz potwierdzać lub akceptować zamówienia. Status płatności sprawdzisz w zakładce Zamówienia od kupujących.
Czy podawałeś komuś w wiadomości na Allegro Lokalnie swój adres mejlowy? Jeśli tak, to podaj mi proszę login tego konta.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:45666571
#3 Debiutant#

Tak, zanim doczytałam zasady to zdążyłam przesłać na jedno konto adres mailowy. Wiadomość od użytkownika: krysty_lewando19

W ciągu 10 minut dostałam podobną wiadomość z innego konta, ale już nie podałam żadnych danych.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45666571 Dziękuję, zablokujemy to konto. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów