anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszenie konta art. 2.12

Client:103059861
#7 Wielbiciel#

Po dosłownie 15min od wystawienia ogłoszenia (laptop za 1000zl) na allegro lokalnie, bez kup teraz, zwykle darmowe ogłoszenie, allegro pisze że zablokowało mi konto, ze względu na art. 2.12. Nie jest to pierwsze ogłoszenie, które wystawiam stąd moje pytanie o co im chodzi, tylko o dane osobowe? Zwłaszcza że nawet jakby ktoś zdecydował się na kupno to do transakcji i tak dochodzi poza portalem.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:40179829
#7 Wielbiciel#

nic sie nie dowiesz ja czekam juz tydzien przez ten ich kontakt formularz nie polecam!!!!!

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40179829 Cześć. Nie otrzymałeś jeszcze odpowiedzi wyłącznie na wiadomość, którą wysłałeś dzisiaj o 14:52, czyli 15 minut temu. Niebawem na nią odpowiemy. 

Na inne wiadomości otrzymałeś odpowiedzi (dla przykładu sprawy numer 20736349 czy numer 18897753) z powodem blokady oraz możliwych do podjęcia krokach. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103059861 transakcje na Allegro Lokalnie są przeprowadzane w ramach serwisu, więc nie dochodzi do nich poza portalem. Widzę, że skontaktowałaś się z nami w sprawie nr. 20292462 i przesłałaś zdjęcia o które prosiliśmy, dziękuję! Decyzję o odblokowaniu konta może podjąć jedynie dział bezpieczeństwa, dlatego bardzo proszę poczekaj na naszą odpowiedź w prowadzonej korespondencji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów