anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy muszę zwrócić za przesyłkę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
apollo34
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem jakiś czas temu na Allegro lokalnie łańcuszek ale sprzedałem gdzie indziej. Zapomniałem natomiast usunąć aukcje. Pani kupiła i zapłaciła za ten produkt wraz z wysyłką. Poinformowałem ,że przedmiotu nie posiadam i anulowalem transakcje. Za przedmiot zostało Pani  zwrócone....  Co z kwotą za przesyłkę? W końcu nie doszło do transakcji i wysyłki. Czy Allegro zwraca za przesyłkę, czy tylko za przedmiot? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Client:44052296
#21 Demiurg#

@apollo34 to ty powinieneś oddać cała wpłacona kwotę jak nie doszli do transakcji z Twojej winy. Jak allegro oddaje to chyba tylko z POK ale to i tak potem będą Ciebie ścigać.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Co za wątpliwości, nie wysyłasz towaru i jeszcze chcesz coś potrącać, ciesz się ze kupujący nie idzie do sądu, zwracaj i to szybko bo konsekwencje mogą być większe.😁

oznacz moderatorów
musashi2007
#12 Orędownik#

Zwracasz całą kwotę, która do Ciebie trafiła. Jeżeli to był SMART! to za przesyłkę nie zwracasz bo wynosiła 0,00 zł.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jaki zwrot, jaki Smart jakie potrącenie, nie ma towaru jago wina i jakieś negocjacje? zwraca całość i z przeprosinami. kropka😁

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@apollo34 Cześć. To była transakcja w ramach Smart, zatem Kupująca nie poniosła kosztów dostawy. 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów