anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy na allegro lokalnie jest możliwość wydruku etykiety do wysyłki - automat pocztex?

itman01
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Czy na allegro lokalnie jest możliwość wydruku etykiety do wysyłki - automat pocztex ??

Brak takiej opcji jak przy Inpost

 

 

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@itman01 z poziomu Allegro Lokalnie można nadać tylko przesyłki metodą Allegro Paczkomaty InPost.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

itman01
#8 Zapaleniec#

To czemu jest pobierana przez allegro opłata za wysyłkę automat pocztex ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

itman01
#8 Zapaleniec#

Allegro lokalnie pobiera 12,5 zł za wysyłkę automat pocztex. Jeżeli sam mam wysyłać to ja muszę opłacić ...

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

Ja się na lokalnie kompletnie nie znam, ale jak to pobiera 12,5 zł za wysyłkę? Coś mi tutaj nie trybi!

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@itman01 od kupującego otrzymałeś wartość towaru + koszt przesyłki. Jak wypłacisz kasę z allegro do dostaniesz tę całą kwotę.

Te ceny są sugerowane i przed wystawieniem należy je dostosować do obecnych stawek obowiązujących u przewoźników.

oznacz moderatorów

PIKeRn
#10 Popularyzator#

@Client:44052296  napisał(a):

@itman01od kupującego otrzymałeś wartość towaru + koszt przesyłki. Jak wypłacisz kasę z allegro do dostaniesz tę całą kwotę.

Te ceny są sugerowane i przed wystawieniem należy je dostosować do obecnych stawek obowiązujących u przewoźników.


Cena 12,50zł to dokładnie kwota za przesyłkę gabarytu "S" (InPostowe "A") nadanej przez formularz nadania bez żadnej umowy. Jedyna niedogodność to koniecznego przepisania danych do formularza, bo z tego co kojarzę to Allegro Lokalnie nie obsługuje żadnych integracji. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@itman01 bo taką metodę udostępniłeś w ofercie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, musisz nadać samodzielnie.

oznacz moderatorów

itman01
#8 Zapaleniec#

Jest OK ... zasugerowałem się Inpostem... że jest mi doliczana opłata...

Dzięki za pomoc

oznacz moderatorów