anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy na Allegro Lokalnie można sprzedawać Mystery Boxy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
AleksKarag
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

witam, chciałem zapytać czy ogłoszenia o treści jak poniżej nie są zabronione przepisami prawa/Allegro. Czy sprzedajacy się nie może być później pociągnięty do odpowiedzialności? 

-„”Witam,przedmiotem licytacji jest Mystery Box w którym przy odrobinie szczęścia można trafić produkty o wartości nawet KILKU TYSIĘCY ZŁOTYCH.

Szanse na poszczególne przedmioty:

iPhone 11 /11 Pro/ 11 Pro Max —> 5%

MacBook Pro /MacBook Air —> 5%

iPhone XS 256GB —> 15%

Apple AirPods 2 /AirPods Pro —> 25%

Oryginalny kabel ładujący Apple + karta App
Store & iTunes o wartości 100PLN —> 25%

Przedmiot niespodzianka —> 25%

SPRZET Może być używany albo powystawowy

*W JEDNYM MYSTERY BOXIE MOŻNA TRAFIĆ KILKA PRZEDMIOTÓW NA RAZ * Mystery boxy nie podlegają zwrotom.

- wysyłka max do 3 dni roboczych zazwyczaj 1-2 dni
- brak możliwości zwrotu lub rękojmi

Proszę dokładnie zapoznać sie z opisem„”



dziekuje i pozdrawiam

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:57824880 "Wszystko można byle z wolna i z ostrożna"

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:57824880 są pewne warunki, ale można oferować Mystery Boxy na Allegro. Kupujący musi wiedzieć jakie przedmioty mogą znajdować się w mysteryboxie czyli np. z wymienionych 20 przedmiotów kupujący otrzyma np. 4-5 przedmiotów i te przedmiotu muszą się znajdować na liście podanej w ofercie, jednak dokładnie które to będą, nie wiadomo. Nie narusza to zasad serwisu.

AKTUALIZACJA: sprzedaż Mysteryboxów nie jest już dozwolona na Allegro, ponieważ kupujący muszą wiedzieć dokładnie co otrzymają.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Domkv
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Cześć przeglądając allegro lokalnie zauważyłem jedną z takich odpowiedzi jednego z moderatorów

 ,, podzieliłam się Waszymi argumentami z odpowiednim działem i otrzymałam kolejne potwierdzenie, ża taka oferta nie narusza zasad serwisu. Mysteryboxy nie są loterią, na tym polega zasada tych ofert że kupujący nie wie co otrzyma dokładnie jednak wie jakie przedmioty mogą się znajdować w takim przykładowym mysteryboxie. Czyli np. z wymienionych 20 przedmiotów, kupujący otrzyma załóżmy 4-5 przedmiotów i te przedmioty muszą być wymienione w ofercie, jednak dokładnie nie wiadomo które będą w przesyłce. O ile więc kupujący jest poinformowany, że to mysterybox oraz jakie przedmioty mogą znaleźć się w przesyłce, oferty są zgodne z regulaminem. ''

Więc można w takiej formie sprzedawać mystery boxy? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Domkv dziekuję za wiadomość. Skonsultowałam to dodatkowo i obecnie sprzedaż Mystery Boxów jest niedozwolona na Allegro i Allegro Lokalnie, ponieważ kupujący muszą wiedzieć dokładnie jakie przedmioty otrzymają. Zaktualizowałam moje wcześniejsze wpisy na ten temat, aby nie wprowadzały nikogo w błąd. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
KubaZygadlo
#7 Wielbiciel#

Jest jakiś paragraf na to?

oznacz moderatorów