anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedajacy potrzebuje mojego maila do wysłania kupionego prze zemnie przedmiotu ???

twinpeakks
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

LEW433
#21 Demiurg#

@twinpeakks Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy, masz dyskusję, program ochrony kupującego, Możesz już otworzyć dyskusję jak masz wątpliwości, tam sprzedający musi odpowiedzieć w ciągu 24godz: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

twinpeakks
#7 Wielbiciel#

Dzięki wszystkim   za wyjaśnienia, już się nie martwię   bo wiem że jak coś to allegro  zareaguje   Pozdro    , w dzisiejszych realiach trzeba się  mieć na baczności , np kiedyś dostałem sms by dopłacić 1 zł bo przesyłka została wstrzymana  , wiem że to wałek nawet wtedy  nie miałem nic do odebrania  oczywiśćie link do kliknięcia w  sms   , albo jeszcze kiedyś tez przyszedł sms niby od energetyki że  na dany termin planowane jest odłaczenie prądu   tylko opłata może to przerwać  i też w sms    link do kliknięcia  , tak więc trzeba  się mieć na  baczności bo na każdym kroku  chca człowiek  zrobić w wałek  

oznacz moderatorów

twinpeakks
#7 Wielbiciel#

Myślę że kupujący się wywiąże skoro mam ochronę allegro    , pozdrawiam jeszcze raz dziękuję za wszystkie wyjaśnienia  dam znać czy otrzymałem paczkę   może w poniedziałek dojdzie   

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@twinpeakks Cześć 🙂 Wybrałeś przesyłka kurierską, zatem sprzedający musiał nadać paczkę poza Allegro Lokalnie - prawdopodobnie dlatego potrzebował Twojego mejla.
Sprawdziłam konto sprzedającego i poprzednie zamówienia nadawał przez Allegro Paczkomaty InPost (czyli przez system) i przesyłki zostały bez problemu dostarczone. W razie problemów, daj znać! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów