anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedajacy potrzebuje mojego maila do wysłania kupionego prze zemnie przedmiotu ???

twinpeakks
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

mdrogeria
#21 Demiurg#

@twinpeakks tak , jeśli nadaje poza systemem allegro , przewoźnicy tego wymagają podczas generowania etykiety nadawczej .

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie. potrzebuje go do wysłania Ci trefnej wiadomości z linkiem, żebyś się próbował zalogować do banku i podał mu na tacy swoje dane. Podaj jego nick to jak mod zobaczy to mu konto zbanuje.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

kaliszaneczka-x sprzedający ??? mało prawdopodobne .

oznacz moderatorów

twinpeakks
#7 Wielbiciel#

Wiem że typ kręci  bo nie raz coś wysyłałem i nic takiego nie miało miejsca   to jest jakaś kpina 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@twinpeakks trudno wyrokować , ale pomogą moderatorzy  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A to jakiś nowy sposób na oszustwo?🤔 Kupujący nie potrzebuje.

oznacz moderatorów

twinpeakks
#7 Wielbiciel#
Zakupione od thewitcher83
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@twinpeakks jaka forma przesyłki i koszt ??

oznacz moderatorów

twinpeakks
#7 Wielbiciel#

typ mi wysłał przed chwilką info że paczka już poszła kurier impost  to ja go prosże o numer nadania przesyłki i cisza 

oznacz moderatorów

twinpeakks
#7 Wielbiciel#

Kurier impost paczka już poszła  to mi napisał w sms  przed chwilką 

oznacz moderatorów

twinpeakks
#7 Wielbiciel#

typ sobie jaja robi 

oznacz moderatorów

twinpeakks
#7 Wielbiciel#

Przesyłka kurierska przedpłata 13 z  ja mu to wszystko zapłaciłem 

oznacz moderatorów

twinpeakks
#7 Wielbiciel#

Czarno to widże najwyżej wtopię 500 zł 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@twinpeakks nie wtopisz , jesteś chroniony jako klient . Jeśli to nie była przesyłka dedykowana przez allegro to rzeczywiście manager paczek Inpost odrzuca szyfrowane maile przydzielone do transakcji 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@twinpeakks Zakupiłeś i opłaciłeś zakup przez allegro?
Jeśli tak to nie widzę powodów do obaw - nie wiemy gdzie sprzedający generuje list przewozowy - niekiedy wymagany jest mail odbiorcy - allegro udostępnia chyba jedynie szyfrowanego maila który nie zawsze przejdzie przez system.
Tak czy inaczej zawsze warto zachować czujność (:

oznacz moderatorów

twinpeakks
#7 Wielbiciel#

Ja już z tego nic nie rozumiem   i nie ufam sprzedającemu w ani jedno słowo skoro  ,ściemniał że nie dostał przelewu  jak przelew Payu dochodzi  w kilka minut   po czym  pojawia się komunikat że Płatność zakończona , może się mylę   nie wiem   , może niepotrzebnie Panikuje    , ale to jest wszystko irytujące jak coś kupisz za pobraniem to zaraz szybko wysyłają , jak przelejesz pieniądze na przód  to musisz się prosić by łaskawie raczył ci wysłać 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@twinpeakks Możliwe, że sprzedający ma nieaktywne wypłaty PAYU.
Nie musisz się martwić - jeśli płaciłeś przez allegro jesteś chroniony - jeśli nie otrzymasz przesyłki to dostaniesz zwrot pieniędzy.

Poczekajmy aż któryś z moderatorów przyjrzy się sprawie.

oznacz moderatorów

twinpeakks
#7 Wielbiciel#

Ok  spoko dzięki wielkie za  wszystkie maile , może faktycznie  nie będzie tak żle  dzięki koledzy uspokoiliście mnie troszeczkę może dlatego tyle obaw    no nic   poczekamy zobaczymy   

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@twinpeakks dobrze , że jesteś czujny , ale panika w tej sytuacji moim zdaniem nie jest potrzebna . Nawet jeśli podeśle Ci na maila złośliwą wiadomość  to nic się nie stanie jak nie będziesz klikał w umieszczone w niej linki . Kasy nie stracisz , ostatecznie otrzymasz rekompensatę z POK .

oznacz moderatorów