anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to wiadomość od Allegro?

spitt22
#7 Wielbiciel#

sprzedałem coś na allegro płatnosc rozpoczeta nie zakonczona i napisała do mnie jakas serwisant-sylwia ze spor mam

 

oszust ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

markam43
#13 Ambasador#

@spitt22 Prawdopodobnie tak. Ktoś chce wyłudzić towar bez wpłaty. Jeżeli nie masz pieniędzy, niczego nie wysyłaj i nie zważaj na żadne zapewnienia o wpłacie, przesłane potwierdzenia itp, mogą być fałszywe.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@spitt22 nie masz założonej dyskusji, a płatność nie została zakończona. Wiadomość nie pochodzi od nas. Czy mogę poprosić Cię o przesłanie wiadomości jaką otrzymałeś za pomocą opcji [przekaż dalej] na adres phishing@allegro.pl ? Jeżeli nie wchodziłeś w zawarte w tej wiadomości linki, nie podawałeś danych i niczego nie pobierałeś to nic się nie stało. Poprosiłam też o weryfikację konta kupującego.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

spitt22
#7 Wielbiciel#

Niestety we wiadomosciach nie widze opcji przekaż dalej tylko wybierz wiadomosci obok dodaj załącznik

 

Co w takim razie jeśli chce coś sprzedać a kupujący chyba nie raczy zapłacic bo milczy

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@spitt22 zgłosiłam to już w Twoim imieniu i zablokowaliśmy konto tego kupującego i "serwisanta". Dziękuję za Twoje zgłoszenie! Oferta z nieopłaconym zamówieniem wznowi się automatycznie po 5 dniach.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@spitt22 "Niestety we wiadomosciach nie widze opcji przekaż dalej tylko wybierz wiadomosci obok dodaj załącznik" - bo pocztę to się przegląda w kliencie desktopowym albo ew. webpanelu, a nie jakiejś kulawej apce na smartfonie. Na tym własnie bazują scamerzy, że w takiej apce to połowy rzeczy nie widać.

"Czy to wiadomość od Allegro?" - a sprawdź spod jakiego adresu przyszedł ten mejl😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

spitt22
#7 Wielbiciel#

Na komputerze przegladam nie na smartfonie

oznacz moderatorów