anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zostałam oszukana?

Kaja121189
#7 Wielbiciel#

Witam

znalazlam dzis na **piiip** ogłoszenie z iphone, sprzedający powiedzial ze moze mi wystawić go na allegro lokalnie i wysłac linka do ogłoszenia. Zgodziłam się i kupiłam go BEZ LOGOWANIA, strona na którą „zaprowadził” mnie link wyglądała dosłownie jak allegro lokalnie ale nie otworzyła się w aplikacji i nie wymagała logowania, nie dostałam tez potwierdzenia zakupu mailem. Moje pytanie to czy zostałam oszukana? 
wspomne też że link już nie działa i wrzuca na dziwną strone, wkleje go poniżej. Bardzo proszę o pomoc.

[edytowano]

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

komis-bell
#21 Demiurg#

Tak, zostałaś oszukana 😕

Powinnaś zgłosić się na policję ale na odzyskanie pieniędzy raczej niestety nie licz. 

oznacz moderatorów

Kaja121189
#7 Wielbiciel#

Hej, skąd ta pewność? W dalszym ciągu próbuję mieć pozytywne myśli,możesz wskazać co było tu typowego dla oszustwa?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Kaja121189 jest to fałszywa strona 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Kaja121189 To nie jest strona Allegro. 
100 % oszustwo. Niestety 😞

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A zła wiadomość ze nawet po zgłoszeniu na Policję to nie wiem czy odzyskasz kasę.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaja121189 tak zostałaś oszukana 😞 zgłoś to na policję, i to jak najszybciej, jak masz możliwość dzwoń do banku i blokuj płatność, na allegro nie licz bo zakup nie był na tym portalu 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Ponadto jeśli płaciłaś jakąś elektroniczną formą płatności inicjowaną z tamtej strony, sprawdź czy na swoim koncie bankowym masz wszystkie pieniądze.

oznacz moderatorów