anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kiedy allegro w końcu zintegruje paczki inpost z aplikacją inpost i resztą ich systemu?

Binzsh
#8 Zapaleniec#

kiedy allegro w końcu zintegruje paczki inpost z aplikacją inpost i resztą ich systemu? powiadomienia w aplikacji allegro są nieczytelne, niewidoczne, nie działają i nie po to istnieje aplikacja inpost, gdzie mam WSZYSTKIE PACZKI, żeby allegro specjalnej troski robiło wszystko na opak.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pecela
#15 Entuzjasta#

Z tym to do Inpostu, a nie Allegro. Dane do obu aplikacji dostarcza Inpost, Allegro w swojej apce wyświetla tylko to, co od niego dostanie, nic więcej.

A jeżeli chodzi o apkę, to powinna wyświetlać wszystkie przesyłki nadane na dany nr telefonu, bez względu na to jak zostały nadane. Apka nie odróżnia czy to paczka Inpost czy Allegro Inpost (mowa o przesyłkach przychodzących). Nadawanie i generowanie etykiety też odbywa się po stronie aplikacji Inpostu (menedżera paczek), a nie Allegro.
Co do integracji pomiędzy aplikacją mobilną a menedżerem paczek, to Inpost jej nie zapewnia i raczej nie będzie w najbliższej przyszłości.  

ps.
Allegro Inpost Paczkomaty i Inpost Paczkomaty to dwie odrębne usługi, tak samo jak Allegro Inpost Kurier i Inpost Kurier (ten pierwszy nawet nie jest kurierem).

oznacz moderatorów

Binzsh
#8 Zapaleniec#

Wszystko ładnie pieknie ale mnie to nic nie obchodzi jako sprzedającego i kupujacego. Chce swoje paczki nadawane inpostem i odbierane inpostem miec w ich aplikacji a nie tym osranym czyns allegro. **piiip** i **piiip** jakos potrafia.

oznacz moderatorów

Binzsh
#8 Zapaleniec#

i ta zenujaca cenzura nazw innych portali od allegro 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Najprawdopodobniej może to być związane z maskowanym e-mailem allegro

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Binzsh dlatego że nadawcą tych paczek jest allegro i to jest na ich umowie 😞 

Udostępniaj Paczkomaty bez dopisku Allegro i nadawaj z aplikacji ( oczywiście wyjdzie Ci drożej ) ale będziesz nadawcą tej paczki i będzie w Twojej aplikacji 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Binzsh
#8 Zapaleniec#

Juz lece marnować swoje pieniądze przez nieudolność firny allegro 🤦🏻‍:płeć_męska: 

oznacz moderatorów