anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dej maila i dej maila - jest jakiś plan aby to ukrócić?

marcin_krecik
#7 Wielbiciel#

Ja wiem, że Allegro robi co może, albo się stara chociaż, ale to już jest taka plaga, że nie chce mi się zaglądać do skrzynki. Mnie się nawet nie chce już zgłaszać tych profili, bo co z tego, że zablokujecie jeden, skoro na jego miejsce powstaje sto kolejnych. Zastanawiam się czy macie Allegro ma jakiś plan, wizję, strategie aby to powstrzymać. Algorytmy wyłapujące frazy w wiadomościach? To chyba jest stosowane, tylko słabo działa. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

vonNogay
#16 Inspirator#

Wg mnie allegro niewiele robi. Łatwo można to ograniczyć, wystarczy wprowadzić limit wysylanych wiadomości dla nowych kont.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

vonNogay -ty tego nie wiesz że allegro niewiele robi żeby nie było takich sytuacji. Może allegro  robi co może i pracuje nad rozwiązaniem tej sytuacji żeby nie dochodziło więcej do nich. Być może niedługo będzie już ok.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marcin_krecik Cześć. Zdajemy sobie sprawę z tej sytuacji na Allegro Lokalnie. Algorytm wyszukujący wprowadzone frazy działa, wciąż dodawane są nowe formuły. Często konta blokowane są już po jednej minucie od wysłania wiadomości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów