anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro bez mojej wiedzy wypłaciło zwrot klientowi?

Jaroslaw1477
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry alegro bez mojej wiedzy wypłaciło zwrot klientowi który licytował towar ze zdjęcia proszę mi zwrócić towar

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

Jaroslaw1477
#7 Wielbiciel#

A kto zapłaci za wysyłkę zreszta alegro dokonało wypłaty bez mojej zgody więc alegro niech zwraca 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Jaroslaw1477    ty nie masz nic do gadania 😄 twoja zgoda nie jest nikomu potrzebna 😄

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Jaroslaw1477   tak to jest jak sie czyta regulamin Allegro i załączniki bez zrozumienia albo nie czyta w ogóle tylko bezmyslnie klika "zapoznalem sie".

I znajac zycie cos musiales zawalic pod drodze.
Takie są realia. +
Ja zeby dostać zwrot 50zl z POK to sie musialem ostro nagimnastykowac i trwalo to miesiac.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Jaroslaw1477 Potrafisz pisać pełnymi zdaniami?

Co wiemy : Towar sprzedany w licytacji, na Allegro Lokalnie przez Osobę prywatną.

Czego nie wiemy : O co dokładnie wystąpił kupujący? czy otworzył dyskusję? jezeli tak czy odpowiadałeś w niej terminowo? Czy uzasadniłeś odmowę? Kupujący często po zorientowaniu się że zwrot bez podania przyczyny im nie przysługuje cudownie zmieniają zdanie i reklamują produkt "bo jest za bardzo" lub "jest za mało" - jeżeli to była reklamacja - czy ją odrzuciłeś argumentując? itp itd - bez danych nikt Ci nie pomoże..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów