anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro nic nie robi z takimi ofertami?

Domkv
#9 Pomysłodawca#

Cześć!

Jak wiadomo na allegro jest zakaz sprzedaży losowych przedmiotów/mystery boxów i proponowania sprzedaży poza allegro, a jakoś od 2 tygodni zgłaszam ok 25 aukcji, które łamią te podpunkty, są to bardziej przedmioty na których mogą zostać oszukane dzieci, np w nazwie jest napisane że dana rzecz posiada również rzecz ,, x '' a na samym dole opisu w bardzo długim zdaniu już jest zapis, że ta dana rzecz nie posiada tej rzeczy ,, x ''. Strasznie wszystko jest tak pokręcone, aby kupujący nie zauważył że jest to wałek, zgłaszałam to również na czacie allegro i konsultant potwierdził moje zdanie, że takich ofert nie powinno być na allegro i przekazuje je do usunięcia, a oferty jak były tak dalej są i zbierają żniwo. Są jeszcze jakieś sposoby na zgłoszenie owych ofert? Dodam że wszystkie oferty są od 1 sprzedającego, który wystawia je na 3 swoich kontach. 

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

Domkv
#9 Pomysłodawca#

i znów... Ale teraz poleciał... Napisał wszędzie że ,, klucz '' a niżej pochował ,, brak możliwości zmiany danych '' ,, Klucz w formie mail:password '' https://allegrolokalnie.pl/oferta/minecraft-premium-java-edition-klucz-gra-pc-pl

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Domkv, usunęliśmy te oferty. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Domkv
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

Domkv
#9 Pomysłodawca#

,, GRA MINECRAFT PREMIUM JAVA EDITION - NOWY KLUCZ MOJANG DZIĘKI KTÓREMU AKTYWUJESZ GRE NA SWOIM KOMPUTERZE '' A tu nagle ,, Brak możliwości zmiany danych '' ,, Klucz w formie mail:password '' https://allegrolokalnie.pl/oferta/minecraft-premium-java-edition-klucz-gra-pc-pl-x33

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Domkv, zachęcam Cię do skorzystania z opcji "zgłoś naruszenie zasad". Znajdziesz ją na dole oferty.

Zrzut ekranu 2022-05-2 o 12.19.13.png 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Domkv
#9 Pomysłodawca#

Czyli znów mam zgłaszać po 2 tygodnie jedne oferty i będzie 0 reakcji tak? 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Domkv, zapewniam Cię, że każde zgłoszenie jest przez nas weryfikowane i w razie potrzeby - podejmujemy odpowiednie środki. Weź, proszę, pod uwagę, że nie wszystkie z nich są widoczne dla użytkowników z zewnątrz (np. ostrzeżenie). 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Domkv
#9 Pomysłodawca#

Dosyć śmieszna sytuacja, zgłaszałam różne nie dozwolone aukcje na allegro, napisałam tu i trafiło to również do osób postronnych i w +-2-3 godziny, aukcje były usuwane, teraz znów jest coraz więcej takich aukcji zgłaszam je cały czas od paru dni i nic się z nimi nie dzieje hahaha, w nazwach mają że klucze jakieś się otrzymuje a w opisach że konta, w nazwach że skiny mega drogie, a w opisach że mogą być mega drogie i w każdym proponowanie sprzedaży poza allegro. Bez komentarza... 

oznacz moderatorów