anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro nie zwraca pieniędzy po transakcji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
bz1965
#8 Zapaleniec#

Sprzedąłem laptopa,klijent zapłacił,paczkę odebrał...ja potwierdziłem konto,złotóweczka dawno została odesłana a kasy nie mogę odebrać?Czego ja nie rozumiem,bo chyba to nie do końca jest legalne żeby przetrzymywać moje pieniądze...to chyba ja powinienem być ich dysponentem?

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27
komis-bell
#21 Demiurg#

@bz1965 Co do wysyłania skanu dokumentu tożsamości to racja - nie powinno to mieć miejsca nie ma co do tego wątpliwości.
A co do dostępu do banku - o to chyba nikt z Allegro ani z PayU nie prosi? 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@bz1965 Nagadałeś się napisałeś a wiesz jak to się skończy albo zrobisz o co proszą albo nie wypłacisz i to może przez wiele lat albo wcale. Emocje tobą kierują.

oznacz moderatorów
bz1965
#8 Zapaleniec#

Widze że trole ruszyły...teraz będzie krytyka a nawet straszenie.Myślisz że można komuś nie zwrócić jego własności,mimo jakiś regulaminów.Prawo obowiązuje obie strony!

oznacz moderatorów
bz1965
#8 Zapaleniec#

Poza tym fajnie że napisałeś,że robią to z pełną premedytacją i że będą sie na mnie odgrywać...ciekawa interpretacja!Ciekawe co na to allegro?

oznacz moderatorów
bz1965
#8 Zapaleniec#

No i jednak można,pieniądze w drodze...także nigdy się nie poddawajcie gdy macie racje!Bądźmy razem a nie przeciwko sobie,i pomagajmy sobie a nie krytykujmy.Pozdrawiam

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bz1965 Tyle trwa standardowy czas weryfikacji. Tak jak zostałeś poinformowany wcześniej w tym wątku, wystarczyło poczekać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
bz1965
#8 Zapaleniec#

😉

oznacz moderatorów
bz1965
#8 Zapaleniec#

A najfajniejsza jest tu logika allegro...mianowicie,ja sprzedaje laptopa,klijent wpłaca kasę,wszystko jest ok a ja nagle staję się hakerem i próbuje wyłudzić swoje pieniądze🫣🤗😁

oznacz moderatorów