anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje oferty na Allegro Lokalnie nie są widoczne na zwykłym Allegro? Jest jakaś awaria?

jar791
#7 Wielbiciel#

Sprawdziłem na różnych urządzeniach i nie widzę swoich ofert przy wyszukiwaniu przez Allegro. Jak wchodzę na Allegro lokalnie to wyszukuje. O co chodzi?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@jar791 było pisane, że oferty z lokalnie będą widoczne tylko na lokalnie.

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Nie ma sensu już nic wystawiać na Lokalnie, odcięli je praktycznie od Allegro, a samo w sobie nie ma takiego ruchu aby sprzedaż była skuteczna. Sugeruję zmienić portal sprzedażowy.

Na forum było w ostatnim czasie wiele tematów o tym.

 

A jak szukasz swoich ogłoszeń, to na ostatniej stronie wyszukiwania znajdziesz (na samym dole) ofertę połączoną z Lokalnie, tam jak klikniesz "zobacz podobne" to przeniesie Cię do Lokalnie i tam będą te oferty. Na Allegro ich już nie znajdziesz, chyba, że wklepiesz słowo w słowo tytuł oferty xD

Tak jak wspomniałem, wystawianie, czy promowanie na Lokalnie nie ma już sensu. Zabili tą sprzedaż.

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Teraz będzie tak 

Użytkownicy będa musieli  teraz  wyszukiwać przedmiotów na 2 portalach na pl i lokalnie , Wszystkie oferty z pl i lokalnie były na 1 portalu na pl , teraz przenosxone są oferty stopniowo  prywatnych sprzedawców na lokalnie .i na pl nie są widoczne 

Lokalnie upadnie, prywatni sprzedawcy nic nie sprzedadza przez  chore zmiany allegro .ciekawi mnie czy allegro ma już plan i działania  jak tak się stanie  kolejna **piiip**yczna zmiana. 

 

Boże daj w końcu rozum ten kto te zmiany wprowadza 

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Może szykują się do sprzedaży Lokalnie, tak jak postąpili z różnymi oliksami, senditami czy otosami :]

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@jar791 To decyzja Allegro, wyrzucają powoli wszystkich, zostaną molochy i OSA.

oznacz moderatorów