anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opis przedwojennej książki uznany za próbę sprzedaży dostępu do vod?!

leokadya
#7 Wielbiciel#
Spoiler
Dzień dobry. Mam pytanie. Jakim cudem opis przedwojennej książki został uznany przez system za próbę sprzedaży dostępu do vod? Usunięto mi dwa razy ofertę, nie potrafię pojąć dlaczego. Nie mogę nawet podać jej numeru, bo gdy w nią klikam, wyświetla się sympatyczny komunikat „ajajaj nic tu nie ma”. Proszę o wyjaśnienie, co mam z tym fantem uczynić. Poniżej podaję opis produktu, który zamieszczony był w ofercie. 


Warszawa 1938. Nakładem Państwowego Instytutu Naukowego Gospodarstwa Wiejskiego w Puławach. Seria Biblioteka Puławska, prace społeczno-gospodarskie, nr 83. Str. 291. Stan dobry (ubytki papieru na grzbiecie, poluzowany blok). OPISY GOSPODAROWANIA W GOSPODARSTWACH KARŁOWATYCH (I MĘSKIE - II KOBIECE) W treści opisano gospodarstwa z powiatów: ŁAŃCUT, PRZEWORSK, GORLICE, ŻYWIEC, KRAKÓW, JĘDRZEJÓW, SANDOMIERZ, KOŁO, GARWOLIN, PŁOCK, POZNAŃ, POSTAWY, KOSÓW POLESKI, LUBOML, KOSTOPOL, WADOWICE, TARNÓW, CZĘSTOCHOWA, MIECHÓW, SANDOMIERZ, WŁOSZCZOWA, BIELSK PODLASKI, KRASNYSTAW, LUBARTÓW, SIEDLCE, ZAMOŚĆ, ŁASK, KUTNO, KROTOSZYN, LIDA.
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

leokadya
#7 Wielbiciel#

IMG_1309.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Automat źle wyłapał słowa kluczowe co nie jest niczym dziwnym tu na portalu. 

oznacz moderatorów