anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wystawić aukcji?

SzyWro79_
#8 Zapaleniec#

Witam, sprzedaję na allegro od 2 lat, miałem setki klientów i nigdy żadnych problemów.

Teraz próbuję wystawić kilka aukcji z kontami steam, które posiadam i nie mogę ich wystawić, kiedy to pełno jest aukcji właśnie z kontami allegro.

Nie sprzedaję dostępu do konta, a całe konto wraz z adresem email gdzie konto było zarejestrowane, a mimo to wywala mi błąd, że niby sprzedaje dostęp. Jak to jest, że jakieś nowe konta, mogą sobie tworzyć takie aukcje, a ja po 2 latach nienagannej sprzedaży nie mogę wystawić aukcji z takim samym produktem?

 

Błąd jaki wyskakuje:

"Towar znajduje się na liście towarów zakazanych na Allegro lub jego sprzedaż narusza obowiązujące prawo, dlatego oferta nie może zostać opublikowana.Na Allegro nie możesz oferować stałego lub czasowego dostępu do konta umożliwiającego obsługę i granie w gry komputerowe, gry na konsole lub gry mobilne lub inne usługi jak np. ich nabywanie, instalacja, przechowywanie, recenzowanie, śledzenie statystyk. Zakaz ten dotyczy m.in. takich platform jak np. Steam, Epic Games Store, GOG, uPlay, Origin, PlayStation Network, Xbox Live."

No to jeśli produkt jest zakazany, dlaczego inne aukcje wiszą? Co najlepsze, sprzedałem już kilka kont steam na allegrolokalnie i wcześniej normalnie aukcje przeszły, każdy z klientów dostał to co kupił i stał się prawowitym właścicielem konta.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SzyWro79_ Podaj numery przykładowych, aktywnych ofert z produktem, który chcesz wystawić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

SzyWro79_
#8 Zapaleniec#

404bdcfc-2bb4-43f3-b4fb-17f92a334077
800f2116-eb40-404e-950c-be4890d239f4
c0ebbfc7-5ae0-433b-9b4b-0e7a6ba93355

Co najlepsze, zauważyłem że po dodaniu frazy CS GO w tytule, można wystawić aukcję. 😐

oznacz moderatorów