anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zablokowano moje konto?

fari1975
#10 Popularyzator#

Witam.

Zablokowano mi konto.

Oczywiście napisałem gdzie trzeba. Oto treść mego maila.

   Dzień dobry .
Moje konto login to fari1975 zostało zawieszone.
Czy mogę wiedzieć co takiego zrobiłem lub co się stało że taka sytuacja zaistniała?
Co mogę lub powinienem zrobić aby konto odblokować.
Czekam na odpowiedź.

No i dostałem odpowiedź. Dosłowny cytat.

Dzień dobry,

dziękuję za kontakt. Rzeczywiście otrzymał Pan od nas powiadomienie na temat sankcji na koncie.

Nasze działania podyktowane były względami bezpieczeństwa i weryfikacji prawdziwości zamówień.

Przepraszam za niedogodności, Pana konto jest już aktywne. 

I tu podpis osoby odpowiadającej.

 

Pytanie zadałem. Odpowiedź otrzymałem ale czy ona odpowiada na pytanie?

Żal wielki bo masa mojej pracy przepadła. Odpowiada mi osoba która reprezentuje wielką firmę, wartość odpowiedzi jest dla mnie zerowa a i z pisownią na bakier ale to chyba zrozumieć mogę bo klawisze plątać się lubią.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie ty jeden ,poczytaj wątki innych tak samo skrzywdzonych ,których dziś jest tu sporo .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A jakiej oczekiwałeś odpowiedzi, albo się ktoś pomylił albo nie zna odpowiedzi więc odpowiedział....i tak masz dużo szczęścia, są tu tacy co mają polokowane długo dłużej.🤗

oznacz moderatorów

fari1975
#10 Popularyzator#

Masz rację. Mam dużo szczęścia bo straciłem tylko kilkaset aukcji nad którymi pracowałem tyle czasu że nie chce mi się tego zliczać aby się nie załamać. Wiem że inni mogą mieć lub mają gorzej. Nie zmienia to faktu że choćby na najgłupsze pytanie powinno się otrzymać poprawnie napisaną i w miarę wyczerpującą odpowiedź. Bo to przecież Allegro.

oznacz moderatorów