anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Do administaratorów/moderatorów

lukka11
#8 Zapaleniec#

Proszę administratorów Allegro o pilną interwencję. Powinniście chyba wyłapywać takie wiadomości, bo ten temat przewija się na forum od jakiegoś czasu i nic się ni poprawiło.Mam na Allegro Lokalnie raptem 2 aukcje i jestem zasypywana takimi wiadomościami.Czy ktoś wreszcze zrobi z tym porządek? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Client:104967632 

Witam, interesuje mnie Twoje ogłoszenie, czy jest nadal aktywne? Jeśli tak, podaj swój adres e-mail, aby zorganizować dalszą dostawę. Allegro bierze na siebie pełną odpowiedzialność. Z góry dziękuję! 

Client:104968690

Witam:) Jest nadal aktualna? Jeśli tak, to chciałbym kupić ten produkt. Podaj swój adres e-mail, abym mógł zorganizować dostawę.

Client:104978568

Hej! Chciałbym dokonać zakupu. Możesz podać swój adres e-mail. Chcę zorganizować dostawę. Dzięki 

Client:105023038

Witam, chciałbym kupić u Państwa produkt z dostawą. Czy można to jakoś zorganizować? :-3 Wyślij mi swój adres e-mail, aby zawrzeć umowę dostawy. Wszystko odbywa się za pośrednictwem allegro, nie powinno być żadnych problemów. Dziękuję za odpowiedź. >_<

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@lukka11 Cześć. Rozumiem, że otrzymywanie takich wiadomości może być frustrujące. Wszystkie podane przez Ciebie konta są już zablokowane - na Allegro Lokalnie funkcjonuje specjalnie zaprojektowany algorytm, który wyłapuje takie wiadomości i w ciągu kilku minut od ich wysłania, konta są blokowane. 

oznacz moderatorów

lukka11
#8 Zapaleniec#

To chyba ten algorytm jakiś kiepsko napisany , skoro tyle tego przepuszcza, chyba powinniście go poprawć

oznacz moderatorów