anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dobry wieczór sprzedający, prowadziłem dobrą sprzedaż do póki nie blokada konta

swmarkiewicz
#7 Wielbiciel#

Witam czy kupujący ma prawo mnie Szantażować w sytuacji że nie chce wykonać zwrotu dlatego bo prowadzę sprzedaż spoza Polską, otworzył dyskusje bo paczka spóżniła się 4 dni, czy mam prawo przyjąć od niego zwrot czy nie ?

 

 

unnamed.jpg

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@swmarkiewicz co ma do rzeczy skąd prowadzisz sprzedaż ?  to był zwrot czy reklamacja ?

Jak się spóźniła to rozpatrz reklamację, blokada konta nie jest bez przyczyny 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

swmarkiewicz
#7 Wielbiciel#

Nie chce wykonać zwrotu czy jest taka możliwosc jak nie mialem ogłoszeniu tego

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jako sprzedawca prywatny nie musisz przyjmować zwrotu o ile zaznaczyłeś w ustawieniach że takowych nie przyjmujesz .

oznacz moderatorów

swmarkiewicz
#7 Wielbiciel#

Dzięki

oznacz moderatorów

swmarkiewicz
#7 Wielbiciel#

A co wtedy z ochroną kupujących

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@swmarkiewicz dopytaj się czy to reklamacja bo z Twojego posta tak wynika 🙂 a to co innego niż zwrot, reklamację musisz rozpatrzyć bez względu czy firma czy prywatny 🙂

Jak olejesz dyskusje itp. to wypłacą mu z ochrony i Cię obciążą 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

swmarkiewicz
#7 Wielbiciel#

Chodzi o zwrot cały czas

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupującego chronią rożne prawa od regulaminu Allegro aż po prawo konsumenckie, Ty jak prywatny sprzedajacy nie musisz przyjmować zwrotów ale musisz rozpatrzyć reklamację. Jeżeli kupujący składa ją to musisz się do tego odnieś.

oznacz moderatorów

swmarkiewicz
#7 Wielbiciel#

Kupujący nawet nie chce odebrać paczki a składa reklamacje, potrzebuje info co mogę w takiej sytuacji zrobić bo okazuje się że po tym jak allegro napisało o reklamacji to odrazu zmienił zdanie i chce zareklamować

nie wiem co robić bo jak nie odbierze paczka nie dotrze do mnie tylko do hurtownika

oznacz moderatorów

swmarkiewicz
#7 Wielbiciel#

a czy może złozyć reklamacje na czas dostawy czy jest jakiś okreslony czas spóznienia?

oznacz moderatorów