anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

doliczony koszt przesyłki pomimo Smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
blacil1
#7 Wielbiciel#

Witam, wystawiłem swój pierwszy przedmiot na sprzedaż na allegro lokalnie, mam wykupiony smart. Przy wybieraniu opcji przesyłki ustawiony był paczkomat za 0zł. Przedmiot kosztował powyżej 40zł. Kupujący otrzymał przesyłkę do paczkomatu za darmo, a mi w rozliczeniach z allegro doliczyło koszt przesyłki 8,99zł. Dodatkowo w zakładce smart jest napisane że zaoszczędziłem 8,99zł dzięki smart, a mimo to muszę tą przesyłkę opłacić.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
serwis-texas
#19 Nestor#

Można prosić o pomoc?

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Naliczyło prawidłowo. Ustawiasz normalną cenę paczkomatu. Jeśli zakup spełnia warunki darmowej wysyłki smart to to allegro obniża kupującemu cenę na 0 zł nie Ty. Ustawiając cenę na 0zł po prostu dałeś w aukcji wysyłkę na swój koszt... Sprzedający nigdy nie wie czy kupujący ma również smarta oraz czy do tego czasu pozostanie mu jeszcze coś z limitu 8 wysyłek dlatego zawsze daje normalną cenę wysyłki allegro paczkomatem czyli 8.99, a wkrótce 9.99zł.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@blacil1 Cześć. Kupujący nie miał wykupionego Smarta, dlatego nie mógł skorzystać z dostawy w ramach tej usługi. Podczas wystawiania oferty w cenniku dostawy nie wprowadziłeś żadnych kosztów przesyłki (a jeśli nie chciałeś oferować darmowej dostawy, to powinieneś wprowadzić jakieś koszty za wysyłkę) - dlatego sprzedający nic za nią nie zapłacił. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów