anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dostałam emaila od allegro z dziwną informacją

peruvianka
#7 Wielbiciel#

dostałam od allegro emaila z info że :

 Pilnie skontaktuj się z klientem Client 8.......... w sprawie transakcji zawartej na Allegro Lokalnie i ustal z nim warunki skorzystania z praw wynikających z rękojmi/gwarancji lub rozpatrz reklamację, jeśli już do Ciebie wpłynęła.

Kontaktujemy się z Tobą w związku ze zgłoszeniem kupującego, który otrzymał zamówienie niezgodne z umową, przedmiot dotarł do niego uszkodzony lub nie jest on oryginalny.

noo...i gdzie to znależć ? nigdzie nie widzę aby ktoś coś do mnie napisał ani na lokalnie ani na allegro.jak mam znależć clienta ? dlaczego ja musze go szukać kiedy to on coś chce?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

xyz96
#21 Demiurg#

Sprawdź, czy to jest na pewno mail od allegro. Wcześniej w nic nie klikaj, to może być jakaś próba wyłudzenia danych.

oznacz moderatorów

peruvianka
#7 Wielbiciel#

hmm...ale napisałam przez formularz kontaktowy do allegro i podali ponownie nr klienta z którym mam się skontaktowac  i tyle

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@peruvianka sprawdź tu https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane czy taki klient kupował u Ciebie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

peruvianka
#7 Wielbiciel#

sprawdzałam tu,nie mam takiego numeru klienta

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@peruvianka czyli może to być spam, @_HolaOla_ @mr_oma @la_nika możecie zerknąć czy od Was wyszła ta wiadomość do użytkownika ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

1qaz
#8 Zapaleniec#

@kostas11 dlaczego akurat to konto: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane To moje konto, niczego nie reklamuję bo od @peruvianka niczego nie kupowałem!

oznacz moderatorów

peruvianka
#7 Wielbiciel#

coraz ciekawiej,może allegro się włączy do tej durnej sprawy?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@peruvianka widzę, że w korespondencji z nami sprawa została wyjaśniona, a zakup odnaleziony 👍

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

peruvianka
#7 Wielbiciel#

szkoda tylko że klient nie skontaktował sie ze mną a z wami 😞

 a allegro wprowadziło w błąd mnie pisząc że to klient z allegro lokalnie...ehhh ...szkoda gadać...ulepszacie niby a ciągle jest nie tak jak trzeba.naprawdę kilka lat temu przyjemniej korzystało sie z allegro. no cóż...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@1qaz to jest link ogólny i każdy kto kliknie widzi swoje konto 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@_HolaOla_ @mr_oma @la_nika Możecie zerknąć. @kostas11  podaje wszystkim dostęp do mojego konta- Odbierzcie mu moce🤣

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@1qaz Co Ty gadasz, to jest moje konto! 

;D

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@1qaz To nie jest tak, jak myślisz 🙂 @kostas11 podał link do konta, ale każdy tam wchodzi na swoje. Peruwianka wejdzie z tego linka na swoje, Ty na swoje i każdy na swoje. Do Twojego nikt nie ma dostępu. Nie martw się 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 ale mam moc, mogę dawać każdemu dostęp do cudzych kont 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kostas11 😂 🤣 😂 🤣

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 Tak, masz moc, w "kupie" siła.🤣

oznacz moderatorów