anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostałem emaila niby od allegro-Przedsądowe wezwanie do zapłatyna konto

robus1973_2005
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42

komis-bell
#21 Demiurg#

Wejdź w rozliczenia z allegro i sprawdź czy masz jakieś zaległości. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

robus1973_2005
#7 Wielbiciel#

Faktycznie jest tam coś za ogłoszenie allegro lokalne, na ogłoszenia wystawione na otomoto. A niby skąd to się wzięło

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

otomoto i Allegro? o..l...x

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@robus1973_2005 nie, dotyczy to wystawienia oferty na Allegro Lokalnie, nie na otomoto. 
Tutaj możesz zakończyć swoje oferty na Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@robus1973_2005 jeśli kwota się zgadza (101,97 zł) to jest to e-mail od nas. Opłaty dotyczą wystawienie oferty na Allegro Lokalnie, możesz to sprawdzić i opłacić w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

robus1973_2005
#7 Wielbiciel#

Zaraz, zaraz. Wystawiając za pierwszym razem ogłoszenie na otomoto była czasowa darmowa opcja na allegro lokalne i w takim razie okazuje się, że nie jest to darmowe ???????????????????

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@robus1973_2005 wystawienie oferty na Allegro Lokalnie w kategorii Motoryzacja w ramach promocji z pakietem Nitro kosztuje 33,99 zł. Przykro mi, ale nie mogę znaleźć informacji o wystawianiu ofert na Lokalnie przez otomoto. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

robus1973_2005
#7 Wielbiciel#

Ja wystawiałem ogłoszenie wyłącznie na otomoto i na pewno nie logowałem się na żadne allegro czy allegro lokalne !!!!!

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@robus1973_2005  napisał(a):

Ja wystawiałem ogłoszenie wyłącznie na otomoto i na pewno nie logowałem się na żadne allegro czy allegro lokalne !!!!!


Przecież widzimy, że wystawiłeś ogłoszenie na allegro lokalnie 🙂

https://allegrolokalnie.pl/oferta/opel-zafira-16-cdti-7-siedzen

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

robus1973_2005
#7 Wielbiciel#

A gdzie to widać, bo nie bardzo wiem jak to jest możliwe?

oznacz moderatorów

robus1973_2005
#7 Wielbiciel#

Widzę po kliknięciu otrzymanego linka, ale jak do tego doszło skoro wystawiałem ogłoszenie tylko na otomoto ??????????????

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Samo się nie wystawiło 😁

oznacz moderatorów

robus1973_2005
#7 Wielbiciel#

No to jest jakiś niezły trik allegro na naciąganie na kasę !!!!!. Po pierwsze proszę mi to g... jak najszybciej wyłączyć, bo nie zamierzam płacić Wam za coś czego nie chcę do końca życia (a może nawet po mojej śmierci dzieci). Dodam, że jestem mega zdegustowany zaistniałą sytuacją i z automatu nie jest to reklama Waszego portalu. Z całą pewnością jest to woda na młyn dla konkurencji

oznacz moderatorów

robus1973_2005
#7 Wielbiciel#

Ponadto bardzo proszę mi przesłać/pokazać dokument w którym jest potwierdzenie, że zamieściłem ogłoszenie płatne na allegro lokalne

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@robus1973_2005  napisał(a):

Ponadto bardzo proszę mi przesłać/pokazać dokument w którym jest potwierdzenie, że zamieściłem ogłoszenie płatne na allegro lokalne


To TY @robus1973_2005 odpowiadasz za to, co się dzieje na Twoim koncie, i to TY ponosisz odpowiedzialność za wszystko na swoim koncie. Również finansowo. Jeśli to nie ty wystawiłeś ogłoszenie, to zastanów się z kim dzieliłeś konto i poszukaj winnych.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@robus1973_2005  Moderacja podała ci linka, gdzie możesz to wyłączyć. Po drugie Allegro sobie tego nie wystawiło, więc łaskawie nie kłam lub pilnuj konta, bo może komuś go udostępniłeś. Po trzecie na Otomoto nie ma twojego ogłoszenia.

Za powstałą sytuację i wystawienie aukcji odpowiedzialny jesteś wyłącznie TY @robus1973_2005  Zwalanie winy na allegro to dobre, normalnie portal wróżek 😉

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

robus1973_2005
#7 Wielbiciel#

Po pierwsze proszę nie nazywać mnie kłamcą, bo ja tylko zamierzam docieć prawdy!!!!! A poza tym jest to oszczerstwo, co jest karane!!!! Także następnym razem proszę się zastanowić nad doborem słów!!!! Ponadto ze swojej strony dodam, że nigdy nikomu nie udostępniałem żadnego ze swoich posiadanych konta gdziekolwiek, ponieważ jestem bardzo wyczulony na tym punkcie !!!! A po drugie w dalszym ciągu zastanawia mnie fakt, jak to się stało, że przedłużając ogłoszenie w otomoto wystawiane było moje ogłoszenie na allegro lokalne. Dodam, że na 100 % nie logowałem na koncie allegro lokalne wstawiając kolejne ogłoszenia dot. opla, co najwyżej przy pierwszym, ale i tego nie jestem pewien. Proszę o poinformowanie mnie:

- czy bez logowania na allegro lokalne może być wystawiane ogłoszenie np. w jakiś sposób przez otomoto ?

- czy istnieje możliwość wystawiania ogłoszenia bez jego wcześniejszego opłacenia ?

- proszę sprawdzić kiedy odbywały się moje logowania na koncie allegro lokalne w okresie wystawiania przedmiotowego ogłoszenia na opla i poinformowanie mnie o tym (tutaj lub na emaila). Jeżeli zostanie wysłane na emaila, to proszę o informację, że dokonaliście tego żeby mógł jak najszybciej się z tym zapoznać.

Z góry dziękuję za szybko udzieloną mi odp.

oznacz moderatorów

robus1973_2005
#7 Wielbiciel#

Drekenzes nie chcę Ciebie posądzać o kłamstwo, które akurat mi zarzucasz, ale to jest link do mojego ogłoszenia zamieszczonego na otomoto

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/opel-zafira-opel-zafira-1-6cdti-7-miejsc-ID6G6MUw.html?isPrevi...

Czyli, tak wyszło, że to TY mijasz się z prawdą. Przede wszystkim ponownie dodam, że nie zależy mi na przepychankach tylko na wyjaśnieniu sytuacji !!!!!!!!

oznacz moderatorów