anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostałem emaila niby od allegro-Przedsądowe wezwanie do zapłatyna konto

robus1973_2005
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42

komis-bell
#21 Demiurg#

Czy zdjęcia z ogłoszenia na lokalnie są twojego autorstwa (widzę, że inne niż na ototo)? Jeśli są to sprawa chyba prosta. 

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@robus1973_2005  napisał(a):

Drekenzes nie chcę Ciebie posądzać o kłamstwo, które akurat mi zarzucasz, ale to jest link do mojego ogłoszenia zamieszczonego na otomoto

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/opel-zafira-opel-zafira-1-6cdti-7-miejsc-ID6G6MUw.html?isPrevi...

Czyli, tak wyszło, że to TY mijasz się z prawdą. Przede wszystkim ponownie dodam, że nie zależy mi na przepychankach tylko na wyjaśnieniu sytuacji !!!!!!!!


@robus1973_2005 No widzisz, ale jedną ofertę masz auto z tablicami rejestracyjnymi, a druga oferta już ze zdjętymi. Czyli albo różne auta, albo oferty przygotowane w różnych okresach czasu. Więc albo kłamiesz, albo kombinujesz, albo współdzieliłeś konto, albo zapomniałeś że wystawiłeś na Allegro lokalnie ofertę, bo sama się nie przygotowała. A nie mogła się ściągnąć z otomoto, bo to inny właściciel serwisu jest, obie oferty inne z zupełnie innymi zdjęciami oraz auto jest w dwóch różnych momentach swojego istnienia.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem, wiem że wystawiając na otomoto widać na o...l..x.Zmalałeś takie coś:

LEW433_0-1708902146426.png

 atu masz regulamin, poczytaj a może tak jest: https://www.otomoto.pl/otyn/zasady/

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@LEW433 Wcześniejszy właściciel Allegro sprzedał serwis Allegro funduszom emerytalnym, ale zostawił sobie oto moto oraz o l x.

Sęk w tym, że obecne ogłoszenia autora wątku na obu portalach są różne.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@robus1973_2005 Twoje konto trafi do działu bezpieczeństwa i zapewne TY oraz cała Twoja rodzina dostanie blokady na konta w Allegro 🙂 Albo za kombinacje, albo za kłamstwa, nie mnie to oceniać.

Na Otomoto wystawiony samochód ma odkryte tablice rejestracyjne, a na Allegro lokalnie to już samochód bez tablic. Skoro uważasz że to Twoje auto, więc oznacza że ktoś tam kombinował, przynajmniej przy tworzeniu ofert.

 

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@robus1973_2005 Przecież obie oferty są zupełnie różne. Na początek wytłumacz, dlaczego na otomoto Twoja oferta z samochodem ma tablice rejestracyjne, a na Allegro auto jest już bez tablic rejestracyjnych. Kogo próbujesz oszukać? 

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@robus1973_2005 Ktoś za Ciebie wystawił?

oznacz moderatorów

robus1973_2005
#7 Wielbiciel#

Cieszę się, że ktoś kompetentny i pewnie bardziej kulturalny zajmie się tym. A poza tym to halo, dlaczego usuneliście mój wpis ???? I CO TO JEST ZA SZANTAŻ I NA JAKIEJ PODSTAWIE TO PAN/PANI ROBI, że jeszcze moja rodzina będzie miała blokadę na konto na allegro. To są jakieś jaja !!! Jeszcze uwagi, że na ogłoszeniu są tablice czy nie ma, jakie to ma znaczenie w przedmiotowej sprawie???? A może jeszcze zwóci Pan/Pani kolejną bardzo istotną uwagę, że na jednym ogłoszeniu auto jest czystsze niż na drugim lub opony zostały zmienione albo trawa w tle zmieniła się!!!! W związku z tak mało profesjonalną obsługą waszego klienta, sam zamierzam zrezygnować z zakupów poprzez wasz portal. Takie działanie nie wpływa korzystnie na wasz wizerunek !!!! Wniosek nasuwa się sam, że osoby obsługująca powinny być lepiej przeszkolona !!!!!

Proszę przywrócić mój poprzedni wpis, gdyż chciałbym mieć dostęp do prowadzonej korespondencji pomiędzy nami.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Po pierwsze - pisząc tu na forum niczego nie uzyskasz (w sensie - nie załatwisz) bo rozmawiasz po prostu z innymi użytkownikami allegro.

Moderacja ma tu pewne pole do działania ale jest ono ograniczone.

Chcesz coś wyjaśniać to pisz:

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

Po drugie - zdjęcia w ogłoszeniu na allegro lokalnie są Twojego autorstwa czy nie? Czy widzisz je pierwszy raz w życiu? 

Czy może ktoś obfotografował Twoje auto i wystawił ogłoszenie na Twoim koncie allegro bez jakiejkolwiek Twojej wiedzy?

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@robus1973_2005 Żeby w ogole mieć podejrzenie, że ogłosznie zotało zaimportowane z innego portalu, to pierwszym i koniecznym warunkiem jest to, że muszą być to ogłoszenia identyczne i zawierające te same dane. TAK NIE JEST! Zdjęcia różne, dane różne (żeby nie było - zdjęcia i opis na Allegro lokalnie są nowsze, bardziej aktualne, znacznie bardziej szczegółowe - osoba świetnie znająca to auto dodała ręcznie pisany, szczegółowy opis).

Próbujesz okłamać nas i Allegro, i robisz cyrk o słusznie naliczone opłaty (a coś ty myślał?).

Sprawa zapewne trafi do działu bezpieczeństwa (tak się dzieje, gdy właściciel konta twierdzi że to nie on wystawił ogłoszenie). Z doświadczenia na forum wiem, że za takie "niejasne sytuacje" bana na konta zbiera solidarnie cała rodzina, ot co.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@robus1973_2005 

Na Allegro lokalnie są informacje, których nie ma na oto moto, a ogłoszenie jest zupełnie inaczej przygotowane. do tego inne zdjęcia, a nawet parametry samochodu inne -  przebieg auta na obu ofertach jest różny 🙂 n jednym są tablice, na drugim już nie....

Mam wymieniać zarzuty dalej?

A jeśli chodzi o ofertę na oto moto to ją widziałem, ale myślałem że nie jesteś taki głupi, żeby zdjąć tablice rejestracyjne, wystawić nowe ogłoszenie z nowymi zdjęciami na allegro lokalnie, i rżnąc teraz głupa, że ogłoszenia zaimportowały się z innego portalu. A przy okazji treść ofert zmieniły skoro nie wróżki, to może krasnoludki? No bo skoro nie ty, skoro nie dzielisz konta.....

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

robus1973_2005
#7 Wielbiciel#

drenkenzes chyba masz jakiś kiepski "dzień". Przede wszystkim przestań mnie w końcu obrażać i posądzać o jakieś oszustwa !!!! Tym sposobem nie zapracujesz sobie na premię u twojego Szefa !!! a przełożony po przeczytaniu tego co pisałeś z całą pewnością będzie pękał z dumy !!! Ja tylko oczekiwałem pomocy w wyjaśnieniu zaistniałej sytuacji, a Pan/Pani mnie zaczął obrażać !!!! Nie można było od razu poinformować mnie, że nie jesteś kompetentny w przedmiotowej sprawie i od tego jest ktoś inny, a następnie przekierować mnie na https://allegro.pl/pomoc/kontakt ? i nie byłoby tematu. Nawiasem mówiąc marnuje się Pan/Pani w tej robocie, skoro istnieją takie zamiłowania dochodzeniowe. W Policji mają sporo wakatów !!! Zastanów się ! 

Dobranoc

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

On nie jest pracownikiem allegro... 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@robus1973_2005 @Odpowiesz mi na pytanie (które zadałem już dwa razy) czy będziesz po prostu udawać że go nie widzisz?

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Proszę o zweryfikowanie konta i oferty użytkownika @robus1973_2005 , oto dlaczego:

1. Twierdzi że ogłoszenie na allegro lokalnie jest to samo co na oto moto, ale:

- zdjęcia auta sa różne, te na allegro nie maja nawet tablic rejestracyjnych, w żaden sposób tego nie wytłumaczył

- dane są nie do końca te same

- auto ponoć to samo, ale sprzedawcy i dane kontaktowe są różne

2. W opisie auta zaznaczono "Ogłoszenie grzecznościowe" - więc zamieszane są tu osoby trzecie, być może autor wątku pośredniczy w próbie dokonania "jakiejś transakcji" - myślę że temat idealny dla słynnego działu bezpieczeństwa Allegro 🙂

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Czy autko to samo może da się stwierdzić w prawym dolnym rogu szyby jest naklejka z nr chyba vin auto z zagranicy ściągniete to chyab nalepka z normą euro ma ktoś jakiś programik do wyostrzenia zdjęcia i jest magikiem?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@az1rael tu nie trzeba magika. W obu ogłoszeniach są dokładnie te same zdjęcia dokumentów leżących w bagażniku 😂

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@komis-bell możliwe ale na telefonie sobie nie powiększe tak bym to rozczytał i naklejke i dokumenty 😄 a może twierdzić że zdjęcie dokumentów jednak z moto ktoś podjumał wystawiając na allegro czy zdjęcie nalepek na szybie to samo?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@az1rael Zdjęcia na lokalnie są mocno skompresowane i nie ma szans wyciągnąć z nich żadnych szczegółów.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@komis-bell w sumie dla allegro wsioryba albo zapłaci sam albo go intrum zwindykuje a co będzie za 3lata jak i o ile udowodni że nie jest wielbłądem i to nie on wstawił to who cares

oznacz moderatorów