anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry, kupujący chce ode mnie dwa przedmioty, wystawione pojedynczo.

MAMY ROZWIĄZANIE!
fish4994
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, kupujący chce ode mnie dwa przedmioty, które są wystawione pojedynczo, (dwie oferty).

Ja postąpiłem w ten sposób, że obie oferty skomasowałem w jedną, a tą dodaną usunąłem z ofert.

Czy postąpiłem właściwie i czy istnieje inna metoda łączenia ofert jedną wysyłkę?

Kłaniam się, Jerzy 🙂

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Systemowo na Allegro Lokalne nie można połączyć 2ofert w 1 jedną przesyłkę, ale sprzedajacy może tak wysłać po uzgodnieniu z kupującym. Dobrze zrobić sobie jakiś dowód na wysłanie tych 2zakupów w jednej przesyłce.

oznacz moderatorów
fish4994
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za podpowiedź, ale chcę ponowić pytanie?

Czy to, że połączyłem dwie oferty w jedną, jest metodą poprawną?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

W zasadzie to kupujacy powinien kupić, zapłacić za dwa przedmioty a ty wysyłasz w jednej, Tak się to odbyło?

oznacz moderatorów
fish4994
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziękuję, zdrówka życzę 🙂

oznacz moderatorów
fish4994
#9 Pomysłodawca#

Postąpiłem następująco:

1 - do pojedynczej oferty na przedmiot, dodałem inny przedmiot, wybrany przez kupującego.

2 - ofertę na ten dodany przedmiot, usunąłem.

3 - powstało zmodyfikowane ogłoszenie na dwa przedmioty

4 - wysyłka jednorazowa z opłatą jednorazową

5 - prowizja dla Allegro proporcjonalna do nowej ceny za dwa przedmioty.

Czy poprawna metoda, czy naganna?

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@fish4994 Jak najbardziej poprawna > Lew jak zwykle nie pisze na temat, tylko komplikuje odpowiedź, udając mądrzejszego.😂

oznacz moderatorów
fish4994
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję, "Ziolko39". Kamień z serca, bo już poczułem się niemalże przestępcą :-). Szczęścia życzę...

oznacz moderatorów
fish4994
#9 Pomysłodawca#

W tej propozycji kryje się dwukrotna zapłata za wysyłkę. Zapewne kupujący chce zapłacić za wysyłkę tylko jakby za jedną rzecz, natomiast wartościowo za sumę dwóch przedmiotów.

oznacz moderatorów
fish4994
#9 Pomysłodawca#

W Twojej propozycji, Demiurgu,  kryje się dwukrotna zapłata za wysyłkę. Zapewne kupujący chce zapłacić za wysyłkę tylko jakby za jedną rzecz, natomiast wartościowo za sumę dwóch przedmiotów.

oznacz moderatorów