anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest dostępna etykieta paczkomaty 24/7

MAMY ROZWIĄZANIE!
rafall93123
#2 Obserwator#
Zgodnie z punktem, powinna być gdzieś dostępna etykieta. Miesiąc temu wydaje mi się, że normalnie importowałem na stronie paczkomaty. Teraz jednak nie mogę, jakieś znane przyczyny? ---- 2. Gdy otrzymasz wpłatę, wydrukuj etykietę i nadaj przesyłkę. Po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty, utwórz i wydrukuj etykietę. Paczkę z etykietą nadasz w wybranym Paczkomacie InPost. -----
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
rafall93123
#2 Obserwator#

Faktycznie, jest pobierz etykietę, ale dla tej aukcji jest niedostępne.

 

Sprzedane - Allegro Lokalnie - allegrolokalnie_pl.png

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rafall93123 to dlatego, że etykietę można wygenerować na Allegro jeżeli metodą dostawy jest Allegro Paczkomaty InPost, w przypadku Paczkomaty 24/7 InPost etykietę możesz wygenerować w Managerze Przesyłek

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
rafall93123
#2 Obserwator#

@la_nika Czyli przesyłkę muszę wygenerować niezależnie, nie mogąc już skorzystać z usługi Allegro Paczkomaty Inpost?

--

Rafał

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rafall93123 tak, ponieważ są to dwie różne usługi Allegro Paczkomaty InPost to specjalna usługa polegająca na dostawach przedmiotów kupionych przez Allegro, na bardzo atrakcyjnych warunkach - np. 8,99 zł do paczkomatu, ale  Paczkomaty 24/7 InPost to inna usługa i ją nadasz przez Managera przesyłek InPost. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
rafall93123
#2 Obserwator#

@la_nika Dziękuję ślicznie za wyjaśnie.

oznacz moderatorów