anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę nadać paczki InPost?

mati_strzelus
#1 Nowicjusz#

Wygenerowałem 2 etykiety po sprzedaży i w punkcie InPost był komunikat błedna etykieta i nie zostały przyjęte. Gdzie w takim razie mam nadawać przesyłki? Przyjęli je dopiero w sortowni. Opcji nadania nie ma przy generowaniu

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mati_strzelus przesyłki nadasz w dowolnym Paczkomacie InPost 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

obuwie-dlaciebie
#9 Pomysłodawca#

Obawiam się że były to przesyłki allegro mini kurier inpost,skoro nie było opcji nadania przy generowaniu etykiet.Takich paczek nie nada ani w punkcie,ani w paczkomacie.Trzeba zamawiać kuriera,albo jak zrobił autor wątku,w sortowni

@mati_strzelus ,w przyszłości etykiety dla tej formy dostawy generuj w managerze inpostu.Wtedy nadasz gdziekolwiek

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@obuwie-dlaciebie dziękuję za Twoją wiadomość! Jednak chodzi o przesyłki, do których etykiety są generowane na Allegro Lokalnie, a je można nadać w Paczkomacie 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

obuwie-dlaciebie
#9 Pomysłodawca#

@la_nika ,no to zwracam honor 🙂

Ale powiedz mi w takim razie,dlaczego nie można ich nadać na zwykłym allegro 🙄

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@obuwie-dlaciebie przesyłki z metodą Allegro Paczkomat InPost można nadać w Paczkomacie zarówno na Allegro Lokalnie jak na Allegro. 
Przesyłki metodą Allegro Mini Kurier InPost, dla których generuje się etykiety w Wysyłam z Allegro konieczne jest zamówienie kuriera. Zespół Wysyłam z Allegro jest świadom tego problemu i pracuje nad rozwiązaniem, ale nie jestem w stanie odpowiedzieć kiedy taka opcja (nadanie przesyłki z tą metodą dostawy w Paczkomacie) będzie dostępna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

obuwie-dlaciebie
#9 Pomysłodawca#

@la_nika ,dziękuję za odpowiedź.Jakby nie było,jakiś konkret 🙂

oznacz moderatorów