anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czasu na wygenerowanie etykiety?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:110509075
#7 Wielbiciel#

 Chciałabym kupić przedmiot na Allegro Lokalnie z dostawa Smart, ale z wysyłka dopiero pod koniec maja. Sprzedający nie jest pewien czy jest to możliwe. Moje pytanie - czy mogę dokonać zakupu teraz ( marzec ) , a sprzedający może wygenerować etykietę w maju i nadać paczkę w maju? Czy należy wygenerować etykietę zaraz po sprzedaży przedmiotu i od tego momentu liczy się 30 dni na wysłanie przedmiotu?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Client:110509075
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  bardzo proszę o pomoc, zależy mi na kupnie tego przedmiotu, a za chwile będę w podróży bez dostępu do neta.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110509075 Nie ma limitu czasu na wygenerowanie etykiety nadawczej.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
k_c34
#8 Zapaleniec#

Przeciez na allegro lokalnie jest 7dni na wysłanue towaru.

Wystawilam, nie wiedzac tego, produkt z opisem dostawa 2tyg, zostalam poblokowana, bo naruszyłam regulamin.

oznacz moderatorów
Client:110509075
#7 Wielbiciel#

To dziwne. Przeczytałam cały regulamin Allegro szukając odpowiedzi na moje pytanie i w załączniku  dotyczącym Allegro Lokalnie jest napisane ,ze strony mogą ustalić  warunki transakcji w sposób dowolny ,a sprzedający powinien wskazać termin dostawy, jeżeli przekracza on 7 dni od momentu zawarcia transakcji. Nie rozumiem dlaczego dostałaś bana.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A cóż takiego chcesz kupić od prywatnego z dostawą w maju, nie boisz się takiego zakupu?

oznacz moderatorów
Client:110509075
#7 Wielbiciel#

Książkę ,którą trudno dostać ( cena nie jest wysoka ). Przesyłkę mogę odebrać dopiero w maju. W razie problemów jest Allegro Protect.

oznacz moderatorów