anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile mam czasu na wysyłkę towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
Eko-bazarek
#7 Wielbiciel#

Mam w opisie aukcji na allegro lokalnie wyraźnie napisane że

Cyt." Warzywa są produktem sezonowym i przed zakupem proszę kupującego o kontakt celem ustalenia dostępności oraz terminu dostawy"

Kupujący tego nie przeczytał i jak usłyszał od sprzedającego że na towar przyjdzie mu czekać ok.miesiaca ,ten rząd zwrotu pieniędzy na co sprzedający nie chce się zgodzić ponieważ się powołuje na swój opis j.w

Sprzedający rozpoczął dyskusje,doradca allegro pisze że cyt." mam  zgodnie z regulaminem allegro 7 dni na wysłanie towaru a jeśli czas może być dłuższy należy o tym wyraznie wspomnieć w opisie aukcji"

Jack ja jako sprzedający odpowiadam że przecież jest jasno napisane a doradca allegro i tak zmusza mnie do wysyłki w ciągu 7 dni bądź zwrotu pieniędzy pod groźba nałożenia ograniczeń na koncie allegro! 

Proszę o poradę !

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kostas11
#21 Demiurg#

@Eko-bazarek 7 dni chyba że w ofercie podałeś 30 dni 😄

zapis żeby się kontaktować i ustalać mało precyzyjny, oddaj kasę przez allegro, dostaniesz zwrot opłaty i zapomnij po co Ci blokada i walka szkoda czasu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Masz racje że jak jest w opisie oferty podany, deklarowany czas inny niż 7dni to powinieneś wysłać towar zgodnie z tym deklarowanym czasem. Teraz rada- zwróciłbym bym kasę bo szkoda czasu i nerwów, nawet jak wyślesz z godnie z deklarowanym czasem to kupujący może znaleźć inne problemy- potrzebne Ci to?

oznacz moderatorów
Eko-bazarek
#7 Wielbiciel#

Regulamin regulaminem a opis JASNY I WYRAZNY opisem. Okazało się iż sprawa patowa a ze Klient ma miec zawsze rację..... A to że nie potrafi czytać i pisać że zrozumieniem to już nikogo nie obchodzi 😉

oznacz moderatorów