anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inny opis aukcji, inny towar ???

MAMY ROZWIĄZANIE!
BOGKUP
#7 Wielbiciel#

Już kilka razy spotkałem takie i inne przypadki , w głównym tytule aukcji jest  zupełnie coś innego niż potem w opisie i tytule sprzedającego i zauważyłem , że niektórzy sprzedawcy zaraz na początku opisu ostrzegają aby nie sugerować się głównym tytułem aukcji - nie rozumiem , pomieszanie z poplątaniem, rozumiem reklama i wciskanie towaru , ale .... no bez przesady.

Dla przykładu  link     https://allegro.pl/oferta/szczoteczka-elektryczna-berdsen-inny-nowosc-11682676075

Kto jest za to odpowiedzialny? Allegro czy sprzedawca? Wprowadza to w błąd i robi niepotrzebny bałagan.

Czy ktoś może mi to wytłumaczyć ? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Winę ponosi allegro za łączenie produktów.😔

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@LEW433 Pytanie nie było o winę, ale o odpowiedzialność. A odpowiedzialność ponosi sprzedawca, zgodnie z zaakceptowanym regulaminem. Możemy sobie godzinami gdybać o tym, dlaczego Katalog Produktów działa źle. Jednak nie zmienia to faktu, że na sprzedawcy ciąży odpowiedzialność za poprawne powiązywanie aukcji.

Żeby nie było, to co się z tym dzieje to chaos, nad którym sprzedawcy nie są w stanie w pełni zapanować. Szczególnie z większym asortymentem. Tylko to tak jakby nic nie zmienia.

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

Wina allegro, wyświetla tytul z katalogów często źle połączonych... Trzeba sugerować się tytułem aukcji który wpisał sprzedawca oraz opisem i zdjęciami.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@BOGKUP Dopóki będzie istniał katalog Allegro w takiej formie jak dotychczas, to spotkasz takich ofert tysiące. Ważny jest tytuł sprzedawcy (ten z prawej) i jego opis.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@BOGKUP tytuł oferty masz po prawej srtonie nad ceną , to utworzył sprzedawca jak również opis oraz foto . To co jest po lewej stronie nad miniaturką jest dodane przez ułomny katalog allegro często dodawane bez wiedzy sprzedawcy . Walczymy z tym już od dłuższego czasu , ale powiem Ci już ręce opadają .

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

I legenda głosi że to wszystko dla naszego dobra .

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@BOGKUP "Kto jest za to odpowiedzialny?"

Sprzedawca, zgodnie z regulaminem Allegro na który się zgodził. A że Allegro ma poroniony sposób powiązywania aukcji i produktów, przez co sprzedawca dostaje schizofrenii, to już niestety inna para kaloszy.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Osobiście w zakładce ,, o sprzedającym ,, umieśliłem stosowną notkę dotyczącą tej paranoicznej sytuacji , zapewne nikt nie przeczyta , ale w skrajnych przypadkach jest to jakiś punkt zaczepienia .

oznacz moderatorów