anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność anulowana przez kupującego. Co dalej z ogłoszeniem i kosztami promowania?

eDameXxX
#2 Obserwator#

Cześć,

Miałem wystawioną ofertę "Kup Teraz" na Allegro Lokalnie. 2 dni temu sprzedający kliknął Kup, po czym szybko się rozmyślił i jednak nie zapłacił za towar (na czacie potwierdził, że się rozmyślił z zakupu).

Status płatności na Allegro to: Anulowana

 

Moje ogłoszenie jednak zniknęło z portalu i jest teraz w zakładce "Zamówienia od kupujących", a przecież nie jest to prawdziwe zamówienie, bo zostało anulowane.

 

Kolejna sprawa, to opłaty za promowanie. Sprzedający anulował zakup, a co w takim razie z opłatą, która została już pobrana przez Allegro?

 

Czy moje ogłoszenie może automatycznie stać się z powrotem dostępne? Poświęciłem czas na przygotowanie opisów, a teraz ani nie mam aktywnego ogłoszenia, ani potwierdzonego zakupu.

 

Dzięki za pomoc, Damian

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Ziolko39
#21 Demiurg#

@eDameXxX Ogłoszenie powinno się wznowić automatycznie po 5 dniach (tyle ma kupujący na wpłatę) A kasy za promowanie raczej Ci nie zwrócą, ale zapytajmy moderatorek. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eDameXxX kupująca nie anulowała zamówienia tylko płatność, na opłącenie ma 5 dni, po tym czasie jeśli nie zapłaci to ogłoszenie wznowi się automatycznie. Dowiem się czy możemy zrobić coś w sprawie opłaty za promowanie, dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eDameXxX przykro mi, ale otrzymałam odpowiedź, że opłata nie może być anulowana.  Opłatę naliczyliśmy 10 kwietnia, więc oferta była promowana przez kilka dni.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów