anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inpost uszkodzona paczka z paczkomatu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Czah-nik
#11 Animator#

Cześć

Sprzedałem grę na Switcha - jak to ja zapakowałem w tonę foli bąbelkowej, kupujący otrzymał to co poniżej. Zdjęcia wysłanej gry na aukcji. Co w tym wypadku zrobić? Czytałem, że w przypadku Allegro Paczkomat lepiej tu napisać.. ale co napisanie na forum nam da? Zgłaszać przez Allegro? Przez Inpost?

EDIT: Dodam, że ja osobiście nie kupuję samy kartridży, jedynie zadbane pudełka - nie wiem czy to samo jest z kupującym, ale jakby do mnie przyszła taka gra to równie dobrze mogłaby wypaść z transportu, bo zakup by mnie nie ucieszył w ogóle.  

https://allegrolokalnie.pl/oferta/xenoblade-chronicles-2-torna-27i

a0bf5966402297dc35624897fd59.jpg

49cf16c347dc92fe5b92b386d05e.jpg

  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Czah-nik Cześć. 🙂 Możesz złożyć reklamację, napisz do nas przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=70d99e7b-80c7-411c-bb2f-1ea90a88d7e8&subjectId=16583e36-5..., pomożemy Ci 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Czah-nik
#11 Animator#

Dzięki wielkie, wysłałem zgłoszenie.

A z doświadczenia - co mnie i kupującego czeka? Jest szansa na zwrot pieniędzy? Jest szansa, że ja będę musiał zwrócić? Pierwszy raz biorę udział w reklamacji uszkodzonej paczki. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Czah-nik Trudno mi powiedzieć, wszystkie reklamacje są rozpatrywane indywidualnie 🙂 W razie problemów, daj znać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

A kupujący po wyciągnięciu przesyłki zgłaszała zastrzeżenia do przesyłki - jeżeli nic nie zrobił / wcisną w paczkomacie, że wszystko jest ok to dla InPostu paczka była cała reklamacja odrzucona. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów