anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo trwa wypłata środków z Allegro Finanse na konto bankowe?

ZakapiorJR
#8 Zapaleniec#

Witam, zleciłem wypłatę środków PayU przed wczoraj o 18h15, czy to normalne że do dziś nic nie mam na koncie ? 😕

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ZakapiorJR Twoje konto zostało zablokowane, a wypłata wstrzymana. Powinieneś otrzymać od nas wiadomość e-mail w tej sprawie. 
Kwestie blokady konta można wyjaśniać tylko z działem bezpieczeństwa, dlatego jeśli nie dostałeś wiadomości e-mail, napisz proszę tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ZakapiorJR
#8 Zapaleniec#

od paru dni pisze maile do Allegro i bez sensu! Co chwila odsylaja email zeby zrobic zdjecia i ciagle im je wysylam a oni w kolko to samo! Ciezko sie dogadac

oznacz moderatorów

ZakapiorJR
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Konto mam zablokowane, środki wypłaciłem przedwczoraj, jeden z moderatorów napisał że konto jest zablokowane a środki wstrzymane, przed chwilą dostałem email od allegro że Środki zostały odblokowane, ale konto nie, czy te środki dojdą na moje konto bankowe?

oznacz moderatorów

ZakapiorJR
#8 Zapaleniec#

Konto mam zablokowane, środki wypłaciłem przedwczoraj, jeden z moderatorów napisał że konto jest zablokowane a środki wstrzymane, przed chwilą dostałem email od allegro że Środki zostały odblokowane, ale konto nie, czy te środki dojdą na moje konto bankowe?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ZakapiorJR Sprawdzę dokładnie sytuację na Twoim koncie, ale poczekaj proszę chwilę cierpliwie. Wrócę tutaj z informacjami, gdy tylko będę miała szczegóły. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ZakapiorJR
#8 Zapaleniec#

Dziękuję czekam

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ZakapiorJR Dostałam potwierdzenie, że blokada wypłat jest już wyłączona, a zlecenie wypłaty środków rozpoczęte, dlatego poczekaj proszę na pieniądze do końca poniedziałku. Gdyby nie pojawiły się na Twoim rachunku, napisz proszę tutaj ponownie. Wówczas będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ZakapiorJR
#8 Zapaleniec#

Ok dziękuję bardzo, jeśli nic się nie zmieni, dam dnac 👍

oznacz moderatorów