anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak kupujący może anulować zamówienie ode mnie?

szyszka9393
#7 Wielbiciel#

Witam,  czy ktoś może mi podpowiedzieć jak kupujący może anulować zamówienie? Zostawiłam ofertę w sprzedaży jednak ten  przedmiot juz sprzedałam poza Allegro. Kupujący przelał juz pieniądze do Allegro. Co możemy zrobić ? Dziękuje za pomoc 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mwmonety
#21 Demiurg#

Najpierw próbuj się wytłumaczyć i przeprosić nabywcę dla którego nie masz towaru ,jak będzie wyrozumiały to odpuści inny może się domagać tego co zakupił.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@szyszka9393 Kupujący może anulować zamówienie choćby wysyłając Ci maila z informacją o rezygnacji, ale nie musi tego robić. Może się domagać wysyłki towaru. Jeżeli się jednak z nim porozumiesz i on się zgodzi na zwrot wpłaty, weź od niego nr rachunku bankowego i oddaj mu pieniądze zwykłym przelewem, na Allegro Lokalnie inaczej nie oddasz. Jego pieniądze z zakładki Allegro Finanse wypłać sobie na własne konto bankowe. O zwrot prowizji możesz poprosić przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Dołącz jego pisemną rezygnację i potwierdzenie zwrotu wpłaty.

oznacz moderatorów